Móda a štýl

Teplé kožušinky sú v móde aj tento rok!

Hrejivé kožušiny patria medzi sezónne MUST-HAVE. Či už na kabátiku, veste, alebo ako štýlové doplnky,  luxusné kožušinky budú túto jeseň a zimu v módnej výbave každej dámy doslova povinné!

Hrejivé kožušiny patria medzi sezónne MUST-HAVE. Či už na kabátiku, veste, alebo ako štýlové doplnky,  luxusné kožušinky budú túto jeseň a zimu v módnej výbave každej dámy doslova povinné!

Buďte neprehliadnuteľná
Kožušiny, či už pravé, alebo umelé sú v móde už od nepamäti.,. Pravé kožušiny symbolizujú luxus a nadčasovosť, v minulosti sa dokonca dedili z generácie na generáciu. Pri správnom ošetrovaní sa vám odvďačia dlhou životnosťou. Umelé, alebo syntetické kožušiny sú v prvom rade pre milovníčky zvierat a ženy, ktoré sa nestotožňujú s nosením pravých kožušín. Umelé kožušiny  sú  tiež lacnejšou a dostupnejšou formou oblečenia. Základ zimného šatníka by mala určite tvoriť kožušina vo forme bundičky alebo trendy kožušinovej vesty. Tie sa perfektne kombinujú aj s klasickými džínsami a športovou obuvou. Túto sezónu určite vyskúšajte aj nevšedné farby. V kurze je žltá, modrá aj ružová,  farby, ktoré  v kombinácii s kožušinami vykúzlia jedinečný look.

Veľmi populárne sú aj farebnejšie kombinácie parky a kožušinovej kapucne. Ak nie ste veľký fanúšik  celo kožušinového kabáta, siahnuť môžete aj po bunde s kožušinovým golierom. Táto kombinácia je nielen elegantná ale rozhodne tiež štýlová.

Hravé doplnky
Pre tých, ktorí ešte nedokážu prijať kožušinu v jej plnej kráse, ponúka samozrejme aj mnoho iných alternatív. Posledných pár rokov sú vo veľkej obľube aj doplnky z kožušín napríklad rôzne  farebné kľúčenky , ktoré sa nosia nielen na kľúče, ale ako doplnok na kabelky. Praktickým módnym doplnkom sú aj rukavice a kožušinové šály a štóly, ktoré krásne doplnia kostým, kabát či teplý vlnený sveter.

Tieto variácie kožušiny nájdete v obchodných reťazcoch dokonca  najčastejšie  A okrem toho, že štýlovo doplnia váš outfit, vás aj príjemne zahrejú.

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, Kara, Pietro Filipi, Zara, cellbes.sk, jej.sk

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top