TAJNÉ BEAUTY TRIKY exMISS AMENOVEJ!

Klinika YES VISAGE

Tak jemné a prirodzené ako vaše vlastné. Minimálna hrúbka rias vám dovolí na riasenku raz a navždy  zabudnúť! Aj bývalá MISS , teraz mamička na plný úväzok Anna AMENOVÁ pustila v lete riasenku k vode.

Mihalníc s neuveriteľným objemom môžeme vidieť všade naokolo plno. Ale načo sú vám tie najhustejšie riasy v extrémných dĺžkách, keď nevyzerajú prirodzene a na oku ich cítite ako niečo cudzie? Pre nositeľky nie sú pohodlné a oko do určitej miery zaťažujú. Riešenie je jednoduché a spočívá v správnej technike a používaní kvalitných materiálov, preto v salóne YES VIP pracujeme s metódou FOCONYES,“ uvádza Mária Pastorková, manažérka slovenskej pobočky YES VIP. Výnimočnosť spočíva predovšetkým v minimálnej hrúbke rias. Pri porovnaní s klasickými metódami kde je hrúbka riasy 0,15 až 0,20mm, majú FOCONYES iba 0,03 až 0,07mm, čiže sú úplne rovnaké ako vaše vlastné riasy. Naviac predlžená riasa zo špeciálného proteínu sa správa ako vlastná riasa a tým pádom nepredstavuje záťaž pre vlastné riasy.

 Leto pri vode bez rozmazanej mascary si nevie vynachváliť aj bývalá MISS UNIVERSE SR Anna Amenová :
„ V prvom rade som mamička na plný úväzok, starostlivosť o domácnosť a deti mi zaberá väčsinu času. Na druhej strane som aj žena, ktorá vie aké je dôležité starať sa aj o seba, nielen zvnútra ale aj zvonku. Kliniku YES VISAGE som si vyhliadla už v Prahe, keď na Slovensku ešte nebola. Začínala som s predlžovaním a zahusťovaním vlasov. Pomaly som začala aj s neinvazívnymi zákrokmi. Nakoľko budem mať 32 rokov, viem, že starostlivosť o telo a tvár je dôležitá aj do budúcnosti. Čo sa týka predlžovania vlasov a zahusťovania mihalníc pre mňa sú to veci, bez ktorých sa neviem už ani zaobísť. Nakoľko niekedy nemám veľa času na úpravu, stačí mi ráno si dať len lesk a už sa nemusím viac maľovať. Mihalnice sú tak krásne a výrazne. Tak isto si ich neviem vynachváliť na dovolenke. Vyníkajúca „pomôcka“ pre zaneprázdnené ženy“
🙂 . I keď nemám dôvod na mračenie, raz ročne si dávam pichnúť mezobotox u Mudr.Brezovej, výborne tým predchádzam vráskam na čele.