Sviatočné leňošenie.

Sviatočné leňošenie

Tiež milujete dlhé večery s čajom a knihou v teple domova, zatiaľ čo za oknom fúka vietor či padá sneh? Leňošiť doma pred televízorom, alebo na chate pri rozhorúčenom kozube je pre nás ideálna predstava sviatočného zimného večera. Inšpirujte sa pohodlnými kúskami, ktoré sú perfektné pre domácu pohodu a to pravé sviatočné leňošenie.

Pyžamo na doma
Domáce pyžamo je ideálnym kúskom a jedným z najpríjemnejších oblečení na dlhú, zimnú noc. Hovoríme o komplete nočnej košele a nohavíc, ktoré v kombinácii s teplými ponožkami vytvoria dokonalý outfit na lenivé, sviatočné dni. Rozhodne stavte na prírodný materiál aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. Navyše, znásobte čaro vianočných sviatkov. Vyberte si  kúsky s typicky vianočnými motívmi a zaujímavými, hravými vzormi.

Zababušte sa
Hrubé svetríky či huňaté pulóvre s vianočným motívom vás nielen zahrejú, ale vám aj vyčarujú úsmev na tvári. Zababušte sa do hrubého svetra a nohy zohrejte v teplých papučiach. A rovnako vám poslúži aj veľká deka či mäkučký župan. Strávite v ňom celý deň pohodne a s teplými podkolienkami je to neprekonateľná kombinácia na dni, kedy sa od rána do večera nepohnete z bytu či resp. z postele.

K tomu už len šálku horúceho čaju a môžete si vychutnať domáce ničnerobenie.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračné foto: pinterest.com
Galéria: Twinset, Pietro Filipi, cellbes.sk, H&M, F&F, Lindex, Kara