Sukní sa na jeseň nevzdávajte: Aké sú tohtoročné trendy?

Sukne v jeseni

Sukne sú základným prvkom ženského obrazu. Rozmanitosť tkanín a vzorov nám umožňuje vyjadriť prirodzenú stránku ženskosti a rôzne nálady. Romantické, pohodlné, športové, odvážne či extravagantné, variácia jedného a toho istého modelu môže byť obrovská.

Preto by ste si aj túto jeseň mali zaobstarať pár trendových kúskov.

Kožené sukne
Kožená sukňa pôsobí žensky a sexi. Túto sezónu môžete staviť na klasickú čiernu ale v kurze budú aj maxi a midi sukne vo viacerých škálach farieb. Okrem čiernej ich vyskúšajte v bordovej farbe, vo farbe terakota, modrej alebo zelenej. Krásne sa kombinujú s blúzkami alebo tenkými svetríkmi.

Púzdrové sukne
Tieto sukne sú jedným z najtradičnejších dizajnov. Rovná, úzka sukňa je univerzálnym kúskom, vhodná na kancelársky a  ležérny vzhľad ako aj na slávnostnejšie akcie. Najmodernejšie farby tejto sezóny sú rozhodne sivá a čierna, khaki, terakota a bordová a populárne dĺžky sú midi a maxi. Ľahko sa kombinujú s jednofarebným topom alebo košeľou.

Plisované sukne
Plisované sukne sú rovnako ako na jar aktuálne aj tohtoročnú jeseň. Vytvárajú jemný a romantický vzhľad sú dynamické a pohodlné. Najpopulárnejšie sú v dĺžke maxi a okrem čiernej a modrej sú veľmi trendy pastelové farby a metalické odtiene. Skombinujte ich s overzize svetrom alebo košeľou a budete rozhodne trendy!

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia:  Pinterest.com
Produkty: Flitrovaná zlatá plisovaná sukňa Twin-Set, kožená sukňa Asos, khaki sukňa Cellbes, čierna sukňa s kvetmi Takko, plisovaná sukňa metalická Topshop, farebná plisovaná sukňa Valentino, biela plisovaná sukňa Tom Ford, červená kožená sukňa Vetements