ŠŤASTNÝ DOMOV JE ZDRAVÝ DOMOV

Vedeli ste, že aj napriek dôkladnému upratovaniu domácnosti môžu vašich blízkych ohrozovať nebezpečné baktérie? Hoci na prvý pohľad môže byť všetko v úplnom poriadku, nemusí to tak byť aj v skutočnosti. Niektoré baktérie totiž dokážu na rôznych typoch povrchov prežiť až 24 hodín a môžu spôsobovať nepríjemné ochorenia.

Pretože je náš domov miestom, kde trávime väčšinu času, a kde sa chceme cítiť príjemne a bezpečne, mali by sme sa zamerať na zabezpečenie dokonalej čistoty a hygieny. Sme totiž obklopení miestami, ktoré sa baktériami priamo hemžia a môžu tak poriadne znepríjemniť náš život. Práve tieto rizikové miesta, ktoré nájdete v celom dome, identifikovala značka dezinfekčných prípravkov Dettol. Nie je však nutné prepadať panike, pravidelným čistením a dezinfekciou vieme svoj domov udržiavať v čistote a bezpečí.

Každá gazdinka iste venuje každý deň dôkladnú pozornosť upratovaniu kuchynskej dosky. Na úchytky skriniek či chladničky alebo samotné jej vnútro sa však často zabúda. Pritom sa práve týchto povrchov dotýkame najčastejšie a teda sa na nich hromadia baktérie a nečistoty, ktoré voľným okom nevidíme. V kuchyni sú to ďalej predovšetkým drezy a kohútiky. Mikróby sa priamo vyžívajú aj v utierkach a hubkách, kde sa drží vlhkosť. O odpadkovom koši a jeho okoliu ani nehovoriac! Ďalším rizikom sú všetky kontaktné plochy, okrem úchytiek na skrinkách a chladničke napríklad všetky gombíky a spínače, a pod. Na okamžitú dezinfekciu týchto plôch sa výborne hodia práve dezinfekčné obrúsky Dettol, ktorých použitie je veľmi rýchle a pohodlné.

Aby ste svoj domov mohli udržiavať v čistote a bezpečný bez zbytočnej námahy, prichádza značka Dettol s novou radou dezinfekčných prípravkov pre domácnosť Dettol antibakteriálny sprej na povrchy a Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy.

 1. DettolDettol antibakteriálny sprej na povrchy
  Dettol antibakteriálny sprej na povrchy zabíja 99,9 % baktérií a vírusov, vrátane E. coli, salmonely, MRSA a chrípkového vírusu (typ A H1N1). Neobsahuje bielidlá a nezanecháva stopu, a tak je vhodný aj pre miesta, kde sa skladujú alebo pripravujú potraviny*.
 • Odstraňuje 90 % alergénov (prach, mačacia a psia srsť, peľ)
 • Žiadne bielidlo
 • Žiadna stopa
 • Vhodné pre použitie na miestach, kde sa skladujú alebo pripravujú potraviny*
 • Vhodný na použitie v v detskej izbe: na stoličkách, hrnčekoch, kľučkách, detských hračkách

* Pri použití na plochy, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, opláchnite po použití prípravku povrch pitnou vodou.

Odporúčaná spotrebiteľská cena : 3,99 EUR

Dettol

 1. Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy, 36 kuso
  Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy zabijú 99,9 % baktérií a vírusov, vrátane E. coli, salmonely, MRSA a chrípkového vírusu (typ A H1N1). Neobsahuje bielidlá a nezanecháva stopu, a tak sú vhodné aj pre miesta, kde sa skladujú alebo pripravujú potraviny*. Pohodlné a jednoduché použitie obrúskov, ktoré sú ideálne pre rýchle a hygienické čistenie.
 • Zabíja 99,9 % baktérií a vírusov
 • Odstraňuje 90 % alergénov, (prach, mačacia a psia srsť, peľ)
 • Žiadne bielidlo
 • Žiadna stopa

* Pri použití na plochy, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, opláchnite po použití prípravku povrch pitnou vodou.
Odporúčaná spotrebiteľská cena: 3,99 EUR

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.