(Staro)nová módna ikona

Je ako znovuzrodená. Céline Dion oslávila tento rok svoje 51. narodeniny, no nikdy predtým nevyzerala lepšie. Zo šatníku vyťahuje jeden top model za druhým a celý svet doširoka otvára oči. Nevie sa vynadívať. A úprimne? Ani my. V čom je jej trik a aké sa ňou inšpirovať?

 

Zlaté pravidlo
Rafinovane zdôrazniť svoje krivky nie je vôbec také ťažké ako by sa mohlo zdať. Finta, po ktorej siahla Céline Dion je postavená na vypasovaných sakách, sukniach midi strihu s vysokým pásom a šatami, ktoré padnú ako uliate.

Myslite na to, že menej je vždy viac. Nevoľte strihy, ktoré majú príliš hlboký výstrih alebo sú príliš vypasované či krátke.

 

Black and camel
Čierna je nesmrteľná a večná klasika. Ale v mnohých prípadoch sa stáva, že keď sa oblečiete do čiernej od hlavy po päty, môže vám to na veku len pridať. Skúste malý trik- skombinujte čiernu so svetlými farbami. Veľmi pekne ukáže čierna v kombinácii so svetlo sivou alebo béžovou, krémovou či camel (ťavou). Celý outfit môžete doplniť výraznými doplnkami vo farbe smaragdovo zelenej, vínovo červenej alebo tmavo fialovej.

 

Mladistvý look

Ani vo vyššom veku sa nemusíte zdráhať mladistvého looku. Dôležité je vedieť jednotlivé kúsky správne skombinovať. Biela dlhá košeľa v kombinácii s džínsami je nesmrteľná. Stačí doladiť s lodičkami na podpätku.

Zdroj: AVE
Foto: pinterest