Staňte sa skutočnou Popoluškou

Chcete sa stať Popoluškou?

Kto by nepoznal najväčšiu predvianočnú klasiku? Príbeh legendárnej Popolušky s čarovnou črievičkou, ktorá jej úplne zmenila život a priniesla vysnívaného princa. Nesmrteľný príbeh teraz nemusíte iba pozerať na gauči, s misou koláčov. Môžete ho skutočne zažiť. Navštívte vybrané predajne Baťa, kde sa opäť hľadá princezná. Možno práve na vás čaká princ s osudovou topánkou! 

Popoluškou môže byť každá
Jedna topánka, jeden očarujúci princ, no množstvo výhier. Príďte si vyskúšať osudovú črievičku a možno práve vy si odnesiete nový pár topánok zadarmo alebo inú drobnosť. Ako na to? Stačí navštíviť vybrané predajne Baťa, posadiť sa do kresla, vyskúšať si krásnu črievičku a ak vám sadne, ste našou Popoluškou. V prípade, že vám nesadne, nezúfajte. Žiadna dáma neodíde z predajne s prázdnymi rukami. Princ na ceste za hľadaním Popolušky rozdá množstvo cien a tá hlavná, v podobe nových topánok, čaká na každú 25-tu Popolušku.

Kedy a kde sa dá vyhrať? 
Popoluškou sa môžete stať počas vybraných predvianočných víkendov, v čase od 10.00 do 20.00 hod. Šarmantný princ s črievičkou vás bude čakať v Eurovea Bratislava, Avion Shopping Park Bratislava, OC Laugaricio Trenčín, OC Mirage Žilina a v Optima Košice.

Chcete sa stať Popoluškou?

Popolušky hľadáme počas týchto víkendov:

  1. – 28. 10.
  2. – 4. 11.
  3. – 11. 11.
  4. – 2. 12.
  5. – 9. 12.

Navštíviť predajne Baťa sa rozhodne oplatí. Pre viac informácii o súťaži a jej pravidlách sledujte Facebook stránku Baťa Slovensko, ako aj web www.bata.sk/web/stranka/popoluska.