ŠPORTOVANIE S F&F ACTIVE JE ŠTÝLOVÉ A POHODLNÉ

Kolekcia F&F Active ponúka športovú výbavu rovnako na zasnežené kopce ako aj do fitness centra. Či už aktívni športovci, alebo nadšení začiatočníci, všetci si nájdu v sortimente dokonale funkčné a zároveň trendové oblečenie na chvíle športovania.

Zimné aktivity sú prevažne spájané s pohybom na čerstvom vzduchu a okrem “interiérového“ udržiavania si kondície prinášajú aj zážitky v zasneženom prostredí. Prechádzka, lyžovačka, alebo sánkovačka – to všetko a ešte viac si okamžite spojí väčšina z nás s pohodou zimných sviatkov, dovoleniek, či víkendov v prírode pod “bielou perinou“. Vďaka aktuálnej kolekcii F&F Active, ktorá ponúka niekoľko variácií lyžiarskeho a zimného športového oblečenia, môžu byť tieto okamihy o niečo intenzívnejšie. Široký výber produktov sa zameriava rovnako “aktívne“ na ženy aj mužov.

Lilavá s bielou dominujú dámskej kolekcii, tmavo modrá so sivou zase zvýrazňujú mužské črty. Nezaostávajú ani doplnky – rovnako moderné a funkčné – čiapky, rukavice a lyžiarske okuliare. Popri trendy farbách je prednosťou kolekcie aj funkčnosť jednotlivých častí oblečenia – nepremokavé, hrejivé, flexibilné, odolné a pohodlné vďaka materiálom určeným na aktivity v chladnom počasí (Thinsulate®).

Bez názvu