Slovenský projekt pomáha ženám v sebazdokonaľovaní

Každá žena chce byť zdravá, silná a úspešná. Zvládať kariéru, byť dobrou mamou a manželkou a pritom sa občas venovať aj sama sebe a plniť si svoje sny. Zvládnuť to nie je jednoduché. Žena v každom období života potrebuje niečo iné, čo zodpovedá jej potrebám. Všetky však majú niečo spoločné – túžia po sebazdokonalení. V tom im pomáha nový slovenský projekt Vely.

 

„Sama si pamätám na to, o čom som snívala ako malé dievča. Nebála som sa skúšať nové veci a nasledovať svoje sny. Rada by som podporila, inšpirovala a motivovala všetky ženy, aby hľadali svoje JA a nebáli sa ísť si za svojimi cieľmi,“ hovorí zakladateľka značky Vely, Miroslava Sabolová.  

 

Zdravšia vďaka šťavnatým vitamínom?

Dlhé zimné obdobie plné chladných dní s nedostatkom slnka, pohybu či zdravej výživy môže mať negatívny vplyv na naše zdravie i psychiku. Aj preto sa s nástupom jari môžeme cítiť unavenejšie a hľadáme silu, ktorá nás povzbudí užívať si energizujúce teplé dni. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa väčšina z nás necíti dobre, je nedostatok vitamínov. Až 40 % populácie trpí napríklad nedostatkom vitamínu B12.

 

Vely prináša na trh koncept chutných šťavnatých vitamínov, ktorých zloženie je vyskladané podľa životných období, ktorými ženy prechádzajú. Zároveň zodpovedajú ženskému cyklu a prihliada aj na rôzne intolerancie. Všetky Vely produkty obsahujú výživné látky nachádzajúce sa v prírode a sú bez farbív, lepku, sóje, orechov aj GMO.

 

„Pevné zdravie nie je cieľová destinácia, ale celoživotná uvedomelá cesta. Nemôžeme očakávať zmeny zo dňa na deň, ale dlhodobým uvedomelým prístupom k svojmu zdraviu môžeme žiť spokojný život, v ktorom zvládneme všetky situácie, “ vysvetľuje farmaceutka PharmDr. Veronika Sivová, PhD.

 

Šťavnaté vitamíny Vely sú vyvinuté farmaceutmi, ktorí sa podieľali na ich vysokej kvalite a bezpečnosti viacnásobnými laborátórnymi testami. Neobsahujú prídavné látky, umelé farbivá, alergény ani GMO. Všetky obaly sú vyrobené na Slovensku a zdobia ich originálne ilustrácie, vďaka ktorým sa z nich stanú obľúbené znovu použiteľné obaly. Ich autorkami sú známe ilustrátorky Martina Pauková, Justė Urbonavičiūtė, Simona Čechová a Barbora Idesová.

Zdroj: Simona Ď.