Sladké jesenné snívanie!

thumbnail-sladke-jesenne-snivanie-214150

Keď sa noci predlžujú, treba si ich užívať s vysnene krásnymi nápadmi, ktoré sa tentoraz točia okolo postele a spálne. Ponorte sa do širokej ponuky posteľnej bielizne zo saténu, džerseju, mikrovlákna či flanelu. Zahaľte sa do mäkučkých látok a obklopte sa štýlovým nábytkom a dekoratívnymi doplnkami. Ponuka od spoločnosti Tchibo je totiž príliš pekná na to, aby ste ju zaspali. Navyše kúpou výrobkov s logom Cotton made in Africa prispievate k zlepšeniu životných podmienok afrických pestovateľov bavlny.

Saténová posteľná bielizeň
Mercerovaná čistá bavlna s hodvábnym leskom.

Príjemná na telo, výborne chladí a saje. Ľahko sa žehlí. So zapínaním na zips. Štandardná veľkosť. Červená, biela a hnedá. Cotton made in Africa.
Cena: asi 29,95 Eur

T6984101M3V10 satenova postelna bielizen

Mikrovláknová posteľná bielizeň s rebrovanou štruktúrou

Neobyčajne mäkká a priedušná – nemusí sa žehliť. Materiál príjemný na telo optimálne odvádza vlhkosť. Vyrovnáva teplotu. Ľahko a rýchlo sa navlieka vďaka zapínaniu na zips. Červená. Štandardná veľkosť.
Cena: asi 19,95 Eur

 

Džersejová posteľná bielizeň
Mäkká a príjemná na dotyk. Obzvlášť dobre saje. Nemusí sa žehliť. So zapínaním na zips. Biela s písmenami a motívmi zvieratiek v hnedej, modrej a béžovej farbe. Štandardná veľkosť.
Cena: asi 27,95 Eur

Bez názvu(314)

Flanelová posteľná bielizeň
Je neobyčajne hrejivá. Príjemná na telo a výborne saje. So zapínaním na zips – ľahko a rýchlo sa navlieka. Hnedo-bielo-žltá kocka. Štandardná veľkosť.
Cena: asi 24,95 Eur

 

Lavica k posteli
So zásuvkou a priehradkou na odkladanie.Zaoblené hrany. Zásuvka s prečnievajúcou hranou ako úchytom. Vrátane chráničov podlahy a montážneho materiálu. Rozmery 90 x 45 x 37 cm. Viditeľné dosky z jaseňovej dyhy lakovanej na tmavohnedo.
Cena: asi 99,00 Eur

Bez názvu(315)

Nočná košeľa
Mäkký jednoduchý džersej. Postará sa o váš príjemný spánok. Bočné rozparky s mašličkou. Vo veľkosti S – XL. Cotton made in Africa.
Cena: asi 16,95 Eur

 

Stolík s podnosom
Z kvalitného agátového dreva. Podnos sa môže používať aj samostatne. Sklápacie nožičky so zaskakovacím mechanizmom. S úchytmi. Zložený stolík má veľkosť 50 x 8 x 32 cm.
Cena: asi 29,95 Eur

Bez názvu(316)

Vankúš na zem
Obzvlášť mäkký a hebký. Zvláštny farebný efekt vďaka dvojfarebnému vlasu. Nadýchané mäkké vatovanie. Priemer 80 cm. Béžový.
Cena: asi 39,95 Eur

 

Tieto výrobky sú v predaji v týždni od 14. októbra 2013 v Tchibo obchode v bratislavských nákupných centrách Avion Shopping Park, Eurovea, Aupark, Polus a Central, v obchodnej galérii Optima a Aupark v Košiciach a v žilinskom Auparku. Vaše obľúbené Tchibo výrobky môžete nakupovať aj v e-shope www.tchibo.sk.Tovar je v predaji len do vypredania zásob.