Skúste čaj Mäta s malinami, novinku od TEEKANNE!

Čaj s intenzívnou chuťou mäty príjemne uvoľní myseľ a povzbudí telo. Nový rozmer mu teraz dáva novinka od TEEKANNE, v ktorej je mätový čaj obohatený o letné tóny sladkých malín. Objavte bylinkový čaj TEEKANNE Mäta s malinami a užite si zimné chvíle s čajovým hrnčekom plným neobyčajne príjemnej chuti.

 

Mätový čaj je sám o sebe známy nielen výraznou arómou, ale aj svojimi blahodarnými účinkami na imunitu, či trávenie. Aj preto ide o jeden z najobľúbenejších bylinkových čajov vôbec – napríklad Maročania mu prepadli natoľko, že je ich národným nápojom. A hoci mätovú chuť v horúcom čaji už iste dobre poznáte, prekvapí vás nová svieža kombinácia mentolovej chuti s jemným dotykom lahodných malín.

TEEKANNE vo svojom bylinkovom rade čajov World of Herbs neustále objavuje nové lahodné kombinácie, ktoré príroda ponúka. Novinka TEEKANNE Mäta s malinami tak prináša príjemnú kombináciu, ktorá v zime podporí namáhaný organizmus a príjemne naladí myseľ. S príchodom nového leta potom môžete túto novinku skúsiť aj ako osviežujúci studený nápoj s kockami ľadu.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte http://www.teekanne.sk/sk

Teekanne Mäta s malinami môžete kúpiť za cenu 1,7 EUR

Zdroj: Teekanne