Školský rok začnite so štýlom

Školský rok začnite so štýlom
Mother and daughter chooses a book

Od školských potrieb až po novinky do šatníka – výbava školáka, malého či veľkého, je náročná. A keďže pomaly už počuť zvonenie školského zvončeka, je najvyšší čas vybrať sa na nákupy. Aupark Bratislava vám poradí, ako to zvládnuť s noblesou a ruka v ruke s aktuálnymi trendmi. Nechajte sa inšpirovať radami Aupark štylistu Alexa Lindova. Nájdite to pravé pre svoje deti  v desiatkach špičkových predajní  vynoveného Auparku Bratislava.

Pri  korzovaní po centre s deťmi je dôležité udržať si nákupný balans. Deti takmer na všetko ukazujú prstom. Napriek tomu ich z nákupov nevynechávajte, naopak, nechajte ich objaviť svoj vlastný štýl.Deti veľmi rady skúšanie v kabínkach nema­jú, no na výbere školskej garderóby by sa zúčastniť mali. Dovoľte im, aby sa prejavili a ukázali vám, čo sa im páči. Zároveň však s nimi diskutujte o tom, čo je vhodné, čo sa do školy hodí/nehodí, a našli tak kompromis“, radí renomovaný Aupark štylista Alex Lindov. Aby sa vám garderóba hľadala ľahšie, pripravil pre vás Alex niekoľko jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v širokej ponuke značiek centra.

Šatník školáčky
Dievčenská tohtoročná jesenná móda stavia na zaujímavých potlačiach a vzoroch. V šatníku vašej školáčky by nemali chýbať legíny s animovanými či grafickými vzormi, ktoré sa príjemne kombinujú s vlnenými úpletmi alebo klasickými bavlnenými mikinami. In je taktiež džínsovina, veľmi príjemné a pohodlné sú predĺžené mikiny, ktoré pripomínajú šaty. Bohatú ponuku z nich nájdete v predajniach Gaastra, Benetton či Lindex.

Ak máte doma školáka
Mladý muž v škole zahviezdi vtedy, keď zvolíte flanelovú košeľu v kombinácii s vlnenou kravatou alebo so svetríkom, prípadne pohodlnou mikinou. Hitom sú farebné nohavice a džínsovina. Farebne outfit osviežte červenou, oranžovou či okrovou. Stačí šál alebo čiapka. Trefou do čierneho sú i kávové vzory na košeliach a svetroch. Tie najpestrejšie kombinácie ponúkajú predajne Reserved, Gant, ZARA alebo Desigual.

Aj deti majú svoju „kabelku“
Mamičky nosia kabelky, deti zase školskú tašku. V oboch prípadoch platí, že chceme takú, ktorá je trendová, ostatní nám ju obdivne pochvália, no pritom zostáva praktická a účelová. Pri výbere školskej tašky, hľadajte takú, ktorá má anatomicky tvarovanú zadnú časť, dobrú výstuž optimálnu veľkosť a váhu do 1,5 kg, je z vyrobená z odolného materiálu a má viacero samostatných vreciek, ako aj vnútorné členenie.

Vhodnou voľbou tašky sa nebudete musieť obávať o chrbticu vášho školáka, ani o tašku samotnú. I keď ju váš pirát či princezná určite podrobia mnohým zaťažkávajúcim skúškam. Tie najkvalitnejšie školské tašky objavíte v predajniach ŠEVT a C&A alebo Samsonite, napríklad v rámci kolekcie odľahčených ergonomických detských ruksakov  Sammies by Samsonite, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby chránili detský chrbát a ramená a pomáhali rovnomerne rozložiť váhu.

A nezabúdajte ani na rozšírenú výbavu v prípade, že máte doma stredoškoláka alebo vysokoškoláka. Okrem poriadneho batohu sa obzrite aj po štýlovom obale na notebook. Odporúčame napríklad značku CUBE. Teraz dokonca -50% zľava na obaly na notebook.

A čo do školskej tašky?
Kvalitná taška si pýta poriadne „vybavenie“. Zájdite so svojím školákom i na nákup potrieb, dnes je výber skutočne široký. Ponúka trendovú výbavu peračníkov, zošitov a ďalších pomôcok s motívmi a potlačami obľúbených rozprávok alebo komiksov až po klasické modely fixiek či zošitov. Všetko potrebné nájdete napríklad v predajni ŠEVT.

Aupark