Silvestrovská prvá pomoc pre vlasy

Aj vy milujete silvestrovsky rozžiarenú atmosféru všade naokolo? Stoly sa prehýbajú pod rôznymi sviatočnými pochúťkami a vo vzduchu je takmer hmatateľná slávnostná atmosféra. Skvelé outfity a trendy účesy zdobia každého prítomného a už netrpezlivo očakávame príchod nového roka.

Ak chcete aj tento rok okúzliť spoločnosť, je vonkoncom nevyhnutná príprava neodolateľného účesu. S jeho prípravou si môžete poradiť sami alebo sa nechať skrášliť profesionálom v kaderníckom salóne. Avšak pri jeho príprave je dôležité sa postarať o to, aby účel vydržal prakticky až do ďalšieho roka.

Revolučný fixačný sprej OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net Silvestrovská prvá pomoc pre vlasydokáže váš silvestrovský styling udržať dokonalý počas celého sviatočného večera. Je koniec nervóznemu upravovaniu vlasov počas slávnostných okamihov. Vlasy môžete pustiť z hlavy a naplno prežiť krásnu polnoc a venovať sa svojim blízkym.

Vďaka unikátnej technológii zasychania prípravok pri aplikácii nesteká a vy ste okamžite pripravená vyraziť do ulíc. Vlasový styling zostane poddajný, ľahký a dlhotrvajúci. Pamäťový efekt, ktorým sa OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net pýši, sa o to postará.

Na spreji OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net je úžasný spôsob jeho samotnej aplikácie. Pri nanášaní produktu oceníte rýchle schnutie vďaka jeho super suchej štruktúre. Je dobre odľahčený a vlasy ani v zime nezaťaží,“ uzatvára vlasový špecialista Tyler Johnston.

Po náročných silvestrovských oslavách oceníte rýchlu pomoc pre osvieženie a upravenie vlasov. Určite sa ráno nechcete zaoberať dôkladným skrášľovaním, ale zároveň chcete pre svoje okolie vyzerať sviežo. Ako to však docieliť v novej životnej etape?Silvestrovská prvá pomoc pre vlasy

Oslňte prirodzene nedbalým lookom. Svoju kreativitu môžete zvýrazniť so suchým šampónom OSiS+ BOHO REBEL. S ním si zachováte svoju vlastnú autenticitu a prirodzenosť. Navyše poteší jemnou sladkastou vôňou.

Silvestrovská prvá pomoc pre vlasyTento revolučný suchý šampón je vhodný pre svetlé i tmavé odtiene vlasov. Je jemne pigmentovaný, čím podporí výraz vášho účesu. Veľkou výhodou je, že nezanecháva na ošetrených vlasoch špecifický film ani žiadne iné stopy. Tento unikátny pigmentovaný suchý šampón OSiS+ BOHO REBEL dokáže vykúzliť romantické vlny bez toho, aby vlasy zbytočne zaťažil. Aplikovať ho môžete za sucha či mokra. Spôsob jednoduchej, ale napriek tomu výdatnej starostlivosti o vlasy nikdy nebol dostupnejší. Je vytvorený pre každý typ vlasov a lenivé novoročné ráno si tak môžete v kľude vychutnať spôsobom, ktorý vám bude omnoho príjemnejší ako zložitá starostlivosť o svoj zovňajšok. Vlasy vám budú vďačné po celý nasledujúci rok.

Zdroj: Michaela J.