Schwarzkopf Professional prináša BOHO REBEL štýl a nové produkty!

Schwarzkopf Professional predstavuje OSiS+ BOHO REBEL – novú generáciu pigmentovaných suchých šampónov s exkluzívnou farbiacou technológiou, prvou svojho druhu na trhu, ktorá umožňuje vytvárať krásne svieže a štruktúrované účesy!

Pripravte sa na výsledky obdivované na Instagrame – ďalšia úroveň letného stylingu je konečne tu! Doba, kedy ženy trávili hodiny úpravou svojich vlasov tak, aby vyzerali nedbalo, je nenávratne preč. Teraz nastal čas oslavovať vlasy, ktoré nám boli dané do vienka a radovať sa z prirodzených bohémskych štýlov OSiS+ BOHO REBEL! Tieto pigmentované suché šampóny boli vyvinuté pre bezproblémové použitie pre akúkoľvek farbu vlasov tak, aby pomohli vytvoriť dokonalý svieži styling s väčším objemom a dlhotrvajúcou rebelskou štruktúrou!

Výrazným trendom súčasnosti je #LIVEDIN, ktorého priaznivci nepoužívajú tepelný styling a vlasy si umývajú o niečo menej častejšie. Dopyt po produktoch, ktoré ponúkajú niečo naviac, preto stále rastie a v tomto duchu Schwarzkopf Professional úplne pretvára trh so suchými šampónmi prostredníctvom OSiS+ Boho Rebel s exkluzívnou farbiacou technológiou a suchým štrukturujúcim stylingom nezanechávajúcím na vlasoch stopy.

Tieto produkty sú vhodné pre dlhšie vlasy a aktívne dievčatá, ktoré nosia moderné zapletené vrkoče, ležérne vlny a splývajúce lokne vyžadujúce jednoduché stylingové riešenie s okamžitými výsledkami. Teraz sa vďaka OSiS + Boho Rebel môžeme rozlúčiť s mastnými vlasmi, ale aj s nevýhodami klasických suchých šampónov! Jedinečný priamo farbený ryžový škrob robí tento rad produktov prvým svojho druhu a umožňuje blond, hnedým a tmavým vlasom užívať si neviditeľný styling – bez  preťažovania a bez zanechávania akýchkoľvek bielych stôp na vlasoch – pre  prirodzené štruktúrované výsledky!

Prehľad OSiS + BOHO REBEL štýlov

Pigmentovaný suchý šampón od Schwarzkopf Professional prináša vlasom osvieženie a štruktúru. OSiS+ BOHO REBEL vďaka prirodzeným výsledkom a oživeniu mdlého stylingu dodáva ležérnemu

štýlu nový význam!

 • NOVÉ VLNY a REBELSKÁ ŠTRUKTÚRA

Ležérne a romantické! Pochváľte sa prirodzenou štruktúrou vlasov a vytvorte zvlnený účes s neviditeľným stylingom

 • VYSÚŠANIE

Vysúšaním vykúzlite rockovú podobu Boho štýlu! Vytvorte extra plnosť a objem s prirodzeným vzhľadom a dlhotrvajúcimi výsledky

 • BOHO VRKÔČIKY A VÝČESY

Nekonvenčné a voľnomyšlienkárske! Prepojte svoju festivalovú náladu a vytvorte bezstarostné živé Boho vrkôčiky alebo strapatý drdol, ktorý priamo volá „Teším sa na festivaly“

Prehľad produktov OSiS + BOHO REBEL

OSiS+ BOHO REBEL pigmentovaný suchý šampón v blond, hnedom a tmavom odtieni:

 • Osviežuje a dvíha korienky
 • Dodáva suchú štruktúru a fixáciu
 • Neviditeľný styling s prirodzenými výsledkami
 • Pre normálne až mastné korienky
 • Znižuje početnosť umývania a stylingu vlasov
 • Aplikácia na suché alebo vlhké vlasy
 • Nezanecháva biele stopy
 • Ľahká kontrola

Dostupné tiež v cestovnej veľkosti, vďaka ktorej môžete svoje vlasy udržať svieže a plné pigmentovanej štruktúry po celý deň aj noc.
Produkty OSiS + BOHO REBEL sú dostupné v salónoch od júna 2018.