Sandáliky leta 2015: Pohodlnejšie to už nejde!

Vyššie podpätky podtrhujú ženskosť, o tom niet pochýb. Nie každá z nás však dokáže kráčať v „ihličkách“ s ladnosťou profesionálnej modelky a povedzme si úprimne, aj terén v uliciach má ďaleko od dokonale hladkého povrchu prehliadkových mól. Ak si chcete vychutnať život na vysokej nohe bez obáv o zakopnutie, inšpirujte sa aktuálnym topánkovým trendom – ten pridáva podpätkom hrúbku a spolu s ňou značnú dávku pohodlia a stability.

2220336330000surSandáliky tohtoročnej sezóny prichádzajú s okrúhlou špičkou, masívnejším podpätkom a vnášajú do ulíc nostalgický závan módy sedemdesiatych rokov. Ale ešte predtým, ako im dáte nálepku „retro“, pozrite sa bližšie na ich rafinované spracovanie a tvárnosť strihov. Práve ony vlievajú zdanlivo recyklovanému trendu moderný esprit, preto zahoďte predsudky, že hrubé podpätky pristanú len dámam v rokoch a mladším ženám zbytočne pridávajú na veku. Dávno neplatia! Bez názvu(1078)

Jasným dôkazom je svieža jarná a letná ponuka sandálov z kolekcie Lasocki, dostupná v sieti predajní CCC. Na svoje si v nej prídu milovníčky decentných modelov aj odvážnych výstredných kúskov, prívrženkyne nedbalej elegancie i športovo založené akčné dámy. Z farieb jednoznačne dominuje univerzálne kombinovateľná čierna, biela, hnedá a krémová a popri hrubších podpätkoch s tenkou podrážkou sa v regáloch objavujú aj vyššie platformy pre ešte vyššiu istotu kroku.

2220371780006surUž tradičným poznávacím znamením Lasocki je precízne kožené vyhotovenie v lesklej či matnej úprave a práve koža dodáva sandálikom prémiovú kvalitu – ľahko sa prispôsobí nohe a zabezpečuje vysokú mieru komfortu pri každom našliapnutí. Povedzte áno trendu, s ktorým si napriek vyšším podpätkom budete počas prechádzky mestom pripadať, akoby ste kráčali po koberčeku!