Rozpáľte gril so všetkým, čo k tomu patrí!

Rozpáľte gril s Tescom

Tradičnou súčasťou teplých letných večerov je aj grilovanie v spoločnosti rodiny a priateľov. S vhodným vybavením si navyše naši zákazníci môžu vychutnať tú pravú atmosféru, ktorú grilovanie so sebou prináša. Tesco ponúka zopár chutných tipov na svojej webstránke, kde zákazníci nájdu široký sortiment za skvelé ceny od šťavnatého mäska a rýb cez čerstvé pečivo až po špeciálnu výživu pre milovníkov grilovania.

„Spoločnosť Tesco opäť pripravila špeciálnu ponuku pre svojich zákazníkov v rámci sezóny grilovania 2017. Ide o starostlivo vybraných 36 rôznych chutných pokrmov a 94 produktov z príslušenstva. Táto široká ponuka zabezpečí pravý gurmánsky zážitok pri každom grilovaní s rodinou či priateľmi,“ povedal hovorca spoločnosti Tesco Martin Krajčovič.

Tesco okrúhly mini BBQ gril na drevené uhlie        
Grilovať sa dá všade, avšak voľbu správneho grilu ovplyvňujú najmä priestorové možnosti. Dôležité sú aj nároky na jeho skladnosť, prepravu a manipuláciu s ním. Pomocou Tesco mini grilu sa dá správne grilovanie vychutnať všade. Gril je na drevené uhlie a cena každého príjemne prekvapí.

Tesco Grill kuracie stehná dolné a horné korenené
Kto by nemal rád chutne pripravené kuracie stehienka z kvalitného slovenského hydinového mäsa? Tesco Grill kuracie stehná dolné a horné korenené zaručia správnu chuť, keď si ich pripravíte napríklad na Tesco okrúhlom mini BBQ grile na drevené uhlie.

Rozpáľte gril s Tescom

Tesco Grilovací syr s čili a cesnakomTesco Grill Čevapčiči
Výborné na grilovanie je aj mleté mäso. Okrem mäsa na hamburger má Tesco v ponuke aj klasickú pochúťku z dovoleniek na Jadrane čevapčiči. Tesco Grill Čevapčiči všetkých presvedčí, že je ideálnym pokrmom v rámci sezóny grilovania.

Mnohí z vás sa už určite presvedčili, že na gril nepatrí iba mäso. Ozajstný gurmánsky zážitok prináša syr, ktorý ocenia nielen vegetariáni. Avšak grilovanie syrov má aj svoje úskalia, pretože nie každý typ syra je vhodný na takúto úpravu. Preto Tesco odporúča Grilovací syr s čili a cesnakom, ktorého chuť príjemne naladí.

Tesco Grill príslušenstvoRozpáľte gril s Tescom
Jedlá pripravené na rozpálenej pahrebe sú chutné, chrumkavé a voňavé. Avšak aby sme dosiahli tento efekt, je dôležité sa starať aj o čistotu grilu. Najjednoduchšie je gril na drevené uhlie vyčistiť hneď po grilovaní. Časti, na ktorých je usadená mastnota, respektíve stopy po dyme, najľahšie vyčistíte obyčajnou špongiou na riad a špeciálnymi čistiacimi prostriedkami určenými na grily, ktoré sú tiež v ponuke Tesca.