ROSÉ je populárne, ale skúsili ste už ROUGE?

Málokto ho pozná a málokto ho vyskúšal. Je čas na červené „šampanské“. Označuje sa ako Rouge a obvykle je sladšie.  Vinárstvo Hubert J.E. ponúka viac variácií červeného sektu z viacerých  svojich produktových kolekcií.

 

Ochutnali ste už  červený Hubert Club?  Je sladký, príjemný a má jemné bublinky. Výrazná  je jeho vôňa, v ktorej cítiť černice, maliny a jahody. Vyrábaný je metódou Charmat a ideálny je v spojení s čokoládou, napríklad s čokoládovými dezertmi či s lávovým koláčom. Je vhodný kedykoľvek pri bežnejších chvíľach a príležitostiach, a je potrebné servírovať ho vychladený na 9-11 stupňov.

Hubert L´Original Rouge Doux má v sebe francúzsku eleganciu. Je vyrábaný metódou Transvals, z prísne selektovaných červených vín.Dlhodobý riadený proces vyzrievania vnáša tomuto šumivému vínu lahodnú jemnosť, kvetnatú vôňu a dôstojnú zamatovú chuť. Súlad v chuti a jemné iskrivé perlenie pobádajú ku skvelej kombinácii s čokoládou alebo ajv konzumácii s delikátnymi vyzretými syrmi.  Vychutnajte pri výnimočnejšej príležitosti.“ Ingrid Vajcziková, hlavná enologička vinárstva HUBERT J.E.
www.najnapoje.sk

Zdroj: Silvia P.