Prežite úžasnú Veľkú noc s jarnou edíciou Kinder

Veľká noc a príchod jari sú samy o sebe dôvodom na radosť. O to viac, keď sa k nim pridá farebná veľkonočná edícia Kinder! Tohtoročná bohatá nádielka čokolád poteší všetkých koledníkov – od tých, ktorí milujú figúrky, čokoládu s prekvapením alebo najrôznejšie mini čokoládové dobroty, až po tých, ktorí sa tešia na naozaj veľký čokoládový darček.

 

Ak by ste chceli svoju rodinu rozveseliť nielen obľúbenou čokoládou, ale aj prekvapením vo vnútri, na Veľkú noc máte naozaj z čoho vyberať. Hneď v štyroch pochúťkach sa skrýva celkom 13 vtipných veľkonočných figúrok, ktoré vykúzlia úsmev na tvári ešte dlho potom, čo čokoláda zmizne. Nájdete ich vo figúrke s prekvapením 36g, v roztomilom závesnom Kinder Surprise 20g, ale aj vo figúrkach v tvare srdca 53g alebo v tvare zajaca 75g.

V Kinder Suprise Maxi 100 g a figúrke v podobe ovečky 140g sa tešia na objavenie papagájoví rockeri Parrocks. S trochou šťastia tak môžete mať doma celú päťčlennú kapelu, ktorú tvorí charizmatický papagáj-frontman, klávesista, basista aj gitarista a samozrejme aj bubeník. V ružovej edícii Kinder Surprise Maxi 100g čakajú na spoločné dobrodružstvá hrdinky z Ľadového kráľovstva. To vôbec najväčšie vajíčko Kinder Surprise Maxi 220g vám okrem veľkej porcie čokolády prináša aj figúrky, ktoré potešia predovšetkým milovníkov komiksov Marvel a animovaných príbehov Miraculous. Koledníkov oslovia tiež sympatické figúrky bez prekvapenia ako napríklad tá v podobe včielky 35g alebo klasickej sliepky 38g, s ktorou milo prekvapíte aj dospelákov. Veľké nadšenie rozhodne vyvolajú veľké darčeky, a hlavne, keď sú tvorené lahodnou mliečnou čokoládou s mliečnou náplňou Kinder Chocolate. Darovať ju môžete v 150g a 200g balení, alebo dokonca v polmetrovom prevedení 300g.

Dať si na chuť jeden drobný kúsok čokolády alebo ich naopak rozdávať plnými hrsťami – oboje vám umožní nápadité balenie jednotlivo balených, malých čokoládových dobrôt. Jedná sa napríklad o novinku Kinder Mini Friends 122g, Kinder Schokobons 300g alebo Kinder Mix 193g v krásnom balení s kuraťom alebo zajačikom. Jarnú náladu k vám domov vnesie aj unikátny Kinder Mix 133g so semienkami astry, ktorú si môžete doma vypestovať a ukázať svojim ratolestiam krásu jari. Malé čokoládové vajíčka Kinder Bueno Eggs 80g zase potešia hlavne väčších koledníkov.

Zdroj: Ferrero