Prečo majú ženy problém zoznámiť sa s mužom?

Prečo majú ženy problém zoznámiť sa s mužom? Ako docieliť to, aby nezadanú ženu muž oslovil a zoznámil sa s ňou? Možno stačí odstrániť pár „chybičiek krásy“ a zoznámeniu z oboch strán už nič nemusí brániť. Ktoré kroky k tomu dopomôžu?

Krok č.1 Nepristupovať odmietavo

Každá žena túži po partnerskom vzťahu, aj keď single život poskytuje veľa výhod, je to dočasný stav spokojného života. Pokiaľ žena túžiaca po vzťahu neustále naráža na problém v zoznamovaní sa s mužom, chyba je možno aj na jej strane. V dnešnej dobe je výnimočné, že vás muž na ulici zastaví s cieľom zoznámenia sa a pozvania na kávu. Zvlášť v prípade, ak na vašej tvári vidí nezáujem a nechuť nadväzovať kontakt. Potom netreba čakať na zázrak, ak k tomu žena pristupuje odmietavo. Niektoré negatíva treba jednoducho odstrániť a možno sa čoskoro objaví i životný partner.

Najčastejšou chybou ženy je odmeraný a neprístupný postoj voči akémukoľvek mužovi, ktorý sa môže javiť ako správny muž. Možno v podvedomí žena práve po takomto mužovi túži, no nevie to dať vôbec najavo. Preto sa netreba hanbiť, pokiaľ sa na vás sympatický muž pozrie a ani pôsobiť tak, že s mužmi nechcete mať nič spoločné. Dajte šancu sama sebe i možnému nápadníkovi, ktorý bude mať o vás záujem.

Krok č.2 Usmievajte sa

Medzi najpríťažlivejšie signály ženy patrí jednoducho úsmev. Práve prirodzený úsmev môže opačné pohlavie k sebe privábiť a zaujať. Signál, ktorý dokáže vykúzliť akákoľvek žena bez ohľadu na to, či je hanblivá alebo sebavedomá. Usmievať sa by malo byť prirodzeným javom každého z nás, no dá sa ho aj natrénovať. Stačí sa usmievať sa na seba do zrkadla každé ráno a sústrediť sa na svoje pekné črty a vlastnosti. Žena musí byť spokojná sama so sebou, aby sa stala príťažlivou pre ostatných. Práve chýbajúce sebavedomie ženy muža skôr odpudí ako pritiahne. Sebavedomo môžete pôsobiť aj neverbálnym spôsobom a celkovou rečou tela. No pozor aj na prehnané sebavedomie a vystupovanie, ktoré tiež nepôsobí príťažlivo.

Krok č.3 Zbaviť sa pesimizmu
Zatrpknuté ženy bez štipky nádeje a viery v lepšiu zmenu ich života tiež k vzplanutiu nového vzťahu neprispejú. Netreba teda zúfať, pokiaľ je žena dlhšie bez záväzkov. Nikdy neviete, kedy sa život môže zmeniť. Ak nechcete ostať sama, zbavte sa zatrpknutosti a pesimistických nálad. Nevyšli vám predchádzajúce vzťahy a ste dlho bez partnera? Nič sa nedeje, naučili ste sa na niektoré veci inak dívať. Hľadajte v tom pozitíva a nebráňte sa novým známostiam len preto, že vám to doteraz nevyšlo.

Krok č. 4 Nepôsobiť zúfalo
V zúfalej snahe nebyť sama sa často žena dopúšťa chýb a takáto snaha môže vyvolať opačnú reakciu. Ak vás muž predsa len osloví a vy dáte okamžite najavo všetky svoje túžby po vzťahu a rodine, muž okamžite cúvne. Svoje sny si na istý čas nechajte pre seba. Pri správnom mužovi v správnom čase odhalíte všetky svoje túžby.

Krok č. 5 Prirodzenosť vo výzore
V neposlednom rade je prirodzenosť skutočne najlepším signálom na ceste za spoznaním možno toho pravého muža. S tým súvisí aj prirodzený výzor ženy, prirodzené správanie a šarm.

Foto: http://images.wisegeek.com/woman-walking-down-street-in-thought.jpg