Pre spokojnú domácnosť…

Túžite po vždy dokonale upratanej domácnosti a zároveň si pre svojich milovaných stále prajete bohatý obed, či zdravú večeru? Ale nie vždy máte na to čas a energiu? Prinášame vám tipy na chytrých pomocníkov, s ktorými je starostlivosť o domácnosť pohodlná a zároveň vám ušetrí čas na odpočinok a voľný čas…

 

Ako na vyžehlené a vydezinfikované prádlo bez väčšej práce?
Stačí oblečenie vložiť alebo zavesiť (až 4 ks naraz) do Tefal Care For You (YT3040) uzavrieť a spustiť program. Naparovacia skriňa využíva prirodzenú silu pary k vyžehleniu  a hĺbkovej dezinfekcii, kedy zlikviduje až 99,99% virusov, baktérií a choroboplodných zárodkov,
Zároveň vaše prádlo dokonale vysuší. Je to tichý pomocník, preto ho môžete používať hocikedy. Iba za krátkych 10 minút efektívne odstráni všetky nedostatky na oblečení a prádlo bude krásne hladké, bez jedinej chybičky.

Robotický vysávač Rowenta X-Plorer Serie 120 (RR7867) upratuje domácnosť naozaj šikovne. Najmodernejšia technológia detekcie nízkych prekážok a vysoko personalizované čistenie, doplnené o umelú inteligenciu sa postará o každý kúsok vašej domácnosti ticho a dôkladne.
Vďaka pokročilému senzoru s technológiou laseru a kamery, ktorý dokáže detekovať i drobné predmety, nevysaje ani premyslene nastražené kocky zo stavebnice vašich detí.
Presná navigácia zaistí, že robot trvale mapuje terén a dokáže si zapamätať čistenie viacerých miestnosti a dokonca aj to, kedy a kde má vyčistiť koberec, alebo precízne poumývať dlážku.

 

Pre potešenie z rozmanitých chutí do vašej kuchyne dokonale zapadne Easy Fry Grill & Steam (FW2018) – teplovzdušná fritéza, gril a varenie v pare. Kompaktný spotrebič, ktorý si poradí prakticky s každou surovinou, z ktorej vykúzli delikatesu za zlomok času a s menším množstvom kalórií – porovnaním s klasickým spotrebičom!
Teplovzdušná fritéza frituje hranolky, kuracie nugety, pečené mäso, rybu, alebo ugriluje zeleninu bez použitia oleja, alebo len s minimálnym množstvom.
Nie je treba ju predhrievať, varí od okamžiku nastavenia programu, čím šetrí čas i energiu. Vďaka svojmu objemu uvarí aj pre veľkú rodinu, ale svojim kompaktným dizainom, nezaberie veľa miesta.
www.homeandcook.sk

Zdroj: Tefal, Rowenta