Poradca milionárov Randy Gage: Titanic je najškodlivejší film všetkých čias!

„Volám sa Randy a verím. Verím, že ste sa narodili preto, aby ste boli bohatí a aby ste boli mnohým ľuďom inspiráciou. Verím, že blog môže zmeniť svet a slovo môže zmeniť život. Verím, že bezpečie je riskantné a nuda je trestný čin. Nazývajte ma filozofom, rytierom Jedi, alebo mesiášom milionárov, ale nepozývajte ma neskoro na večeru.

Mám rád rýchle autá, horúce  pláže a studeného Dr. Pepper. Dôvera a otvorené  názory sú  sexi. Keď  mne nenájdete na pódiu prednášať alebo  osamote zatvoreného v mojom spisovateľskom podkroví, budem  pravdepodobne niekde s mojím  tímom hrať softbal. Verím svojej práci, pretože verím v seba!“

Kontroverzný, úprimný a nekomplikovaný človek, ktorý vždy vie, čo má povedať, aby v ľuďoch  prebudil to, čo v nich drieme a zahnal to, čo im bráni v dosiahnutí  ich cieľov a plánov. Randy Gage je človek, rečník a autor, ktorý je jedinečný a vďaka  ktorému váš život a biznis naberie úplne iný smer. Smer do výšin.

Najnovšie  americký multimilionár Randy Gage  šokuje označením  kultového  filmu Titanic, ktorý zbožňujú milióny ľudí na celom svete, za najškodlivejší kinematografický počin všetkých čias. Gage si  o Titanicu si myslí, že učí ľudí byť chudobnými. Napísal množstvo kontroverzných kníh a takmer všetky sa stali bestsellermi a patrí do prvej desiatky najvplyvnejších osôb sieťového marketingu na svete.

Podľa Gagea je Titanic najviac otupujúcou snímkou, ktorá bola kedy natočená. Posilňuje totiž obmedzujúce presvedčenia založené na strachu a nedostatku, ktoré má väčšina ľudí o peniazoch a úspechu. „Titanic vás na veľa možných úrovniach nasmeruje k presvedčeniu, že je vznešené byť chudobný. Bohatí ľudia sú nenormálni a peniaze sú zlé. A čím viac sa vám ten film páčil, tým viac sa vám tento program nedostatku vryl hlboko do podvedomia,“ tvrdí Randy Gage, ktorý o pár mesiacov zavíta aj do Prahy, kde sa predstaví v úlohe rečníka na verejnom seminári o princípoch prosperity a úspechu. Charizmatický Randy vie, že mnohí ľudia tento film vnímajú ako najromantickejšiu lovestory, no tvrdí, že podvedome im je vštepované, akí sú bohatí ľudia nudní, že svoju dušu museli vymeniť a svoje šťastie predať za peniaze, že chudobní ľudia v podpalubí sa vedia lepšie zabávať a že hlavná hrdinka počas záchrannej akcie sebecky hodí náhrdelník v hodnote niekoľko miliónov dolárov žralokom namiesto toho, aby svoju vnučku zabezpečila na celý život. Randy Gage pomohol mnohým podnikateľom optimalizovať a zvyšovať zisky. Po dlhom presviedčaní prijal pozvanie, aby prednášal aj v našich končinách. 15. septembra 2012  príde do susednej Českej republiky a v Prahe sa predstaví českej a slovenskej verejnosti

Viac info o Randym Gageovi na www.randygage.cz, ale i na stránkach www.thevision.sk