Poistenie na dovolenku za vás vybaví aplikácia pre smartfóny

Chystáte sa na dovolenku a chcete sa vyhnúť starostiam s uzatváraním cestovného poistenia? Stal sa vám na dovolenke úraz či ste ju nebodaj museli tesne pred odchodom zrušiť? S novou aplikáciou od Allianz – Slovenskej poisťovne vybavíte všetky tieto nepríjemnosti prostredníctvom svojho smartfónu. Mobilná aplikácia umožňuje nielen uzatvoriť poistenie na dovolenku, ale zároveň aj náhlasiť poistnú udalosť, ktorá sa na dovolenke prihodila.

Posledné dni pred dovolenkou často sprevádza zhon a množstvo povinností, ktoré je potrebné vybaviť. Aplikácia od Allianz – SP preto ponúka jednoduchý, rýchly a bezpečný spôsob, ako si cez smartfón uzatvoriť cestovné poistenie, poistenie do hôr či poistenie storna zájazdu. Poistenie dovolenky si tak môžete uzavrieť z pohodlia vášho domova či práce a doslova v priebehu pár desiatok sekúnd.

Úraz či iná nepríjemnosť sa väčšinou odohrá absolútne nečakane a je o to nepríjemnejšie, ak sa prihodí na dovolenke, ktorá je určená najmä na oddych a relax. Aplikácia pre smartfóny od Allianz – SP pomôže práve v takýchto núdzových situáciách. Užívateľom poskytne pomoc nielen v podobe rád a tipov, ale umožní aj zdokumentovať a nahlásiť vzniknutú poistnú udalosť z daného typu poistenia.

Hlásenie poistnej udalosti rýchlo a jednoducho

Cez aplikáciu si používateľ nastaví aktuálny dátum, vloží potrebné dokumenty, napr. lekársku správu a v prípade potreby zdokumentuje udalosť príslušnými fotografiami. Po vložení údajov môže používateľ zaslať hlásenie o poistnej udalosti priamo do Allianz – Slovenskej poisťovne. Kópia hlásenia bude zaslaná na emailovú adresu používateľa.

Po nahlásení poistnej udalosti poskytne mobilná aplikácia klientovi možnosť sledovať stav jej vybavenia.Po registrácii poistnej udalosti v Allianz – SP si klient môže kedykoľvek overiť, v akom štádiu je likvidácia jeho nahlásenej škody a aké kroky ešte chýbajú k jej úspešnému ukončeniu.

Stiahnite si aplikáciu Poistné udalosti hneď a zadarmo

Aplikácia od Allianz – SP je určená pre systémy iPhone a Android a pre všetkých klientov Allianz – SP je zadarmo. Aplikáciu pre iPhone si môžu klienti stiahnuť cez Apple Store, aplikácia pre Android je prístupná voľne na stiahnutie cez Android Store.

Bez názvu(151)