Plus size: Plné krivky sú v kurze

Je to tak a nie inak! Nechajte sa inšpirovať plus size modelkami, herečkami, blogerkami a matkami. Skrátka ženami, ktoré žijú svoje životy naplno a  presvedčte sa o tom, že keď je na čo pozerať, tak je na čo pozerať!

 

Ashley Graham
Ikonická modelka sa stala každodennou dávkou inšpirácie pre ženy po celom svete. Nielen svojim výzorom, ale najmä láskou k svojmu telu. Dajte na jej rady aj vy. Doprajte si, noste čo chcete a milujte svoje telo.

Oblečte sa ako Ashley: modelka je príkladom modernej ženy, ktorá si užíva elegantné, ale aj odvážne outfity. Nedopustí na minimalistické saká, ktoré tvarujú pás, overaly a nohavice s vysokým pásom.

 

Adele
Obľúbená speváčka, krásna žena a matka si svojich fanúšikov podmanila. Talentovaná autorka hitov ako Someone like you alebo Hello to však vie nielen s hudbou, ale aj s módou.

Oblečte sa ako Adele: jej outifity sú vždy ležérne a pohodlné, na pútavé sa menia len na špeciálne príležitosti. Adele na každý deň preferuje čiernu, ale dáva si záležať na strihoch, ktoré najviac lichotia jej postave. Ak sa rozhodne pre farby, volí rovnako lichotivé vzory alebo šikovne používa doplnky.

Autor: AVE
Zdroj foto:
zoot.sk, topshop.com, hm.com, pinterest.com