Naše tipy

Pleť bez pigmentových škvŕn!

Pleť bez pigmentových škvŕn!

Objavili sa aj na vašej tvári po lete nepekné pigmentové škvrny? Tie vznikajú zvýšenou tvorbou melanínu ako dôsledok viacerých príčin, napríklad užívaním hormonálnej antikoncepcie, niektorých liekov či parfémov, ale najčastejšie ako následok nadmerného vystavovania pokožky slnku bez použitia ochranného prípravku. Čo s nimi?

Zbaviť sa pigmentových škvŕn nie je jednoduché, lepšie je im predchádzať a chrániť si pokožku prípravkami s vyšším ochranným faktorom počas celého roka, aj v zime. Bojovať proti nim vám pomôžu špeciálne „bieliace“ prípravky. Novinkou je antipigmentačná rada White Concept (krém a sérum), ktorú prináša na trh česká kozmetika na francúzskych základoch For Life & Madaga.

White Concept Anti-Pigment sérum bojuje proti pigmentovým škvrnám – veľmi šetrne, bezpečne a neinvazívne. Napomáha s ich odstránením a podporuje aj celkové zosvetlenie pokožky. Sérum obsahuje vyššie množstvo štyroch účinných unikátnych látok, ako je Tego Cosmo, derivát našej prirodzenej aminokyseliny podporujúci potlačenie žltého tónu pokožky, celkové zosvetlenie pleti a spomalenie prenosu melanínu a jeho ďalšej tvorby. Tiež obsahuje derivát vitamínu C s antioxidačným účinkom, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu a zároveň zohráva zásadnú úlohu pri zosvetlení pleti, vitamín B, ukľudňujúci pokožku, znižujúci pigmentáciu, ale tiež zároveň stimulujúci tvorbu kolagénu a podieľajúci sa na hydratácii pleti a výtažok z aloe vera, ktorý ukľudňuje pokožku, a predovšetkým zjednocuje tón pleti, čo je pre celkový efekt odstránenia pigmentových škvŕn zásadné. Koncentrované sérum naviac nepôsobí len povrchovo, ale potláča nadmernú tvorbu melanínu priamo v pigmentových bunkách, vďaka čomu dochádza k postupnému zosvetleniu pokožky a redukcii pigmentových škvŕn. Ideálna aplikácia je na vyčistenú pokožku ráno a večer nanesením malého množstva séra. Odporúča sa potom naň naniesť cez deň make-up alebo priamo krém White Concept Anti-Pigment.

Kúpite na www.forlifemadaga.com, odporúčaná cena je 34,90 eur za 30 ml.

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top