Personalizované darčeky sú skvelé pre rodiny

Ako vám ide nakupovanie darčekov pre partnera, či pre deti? Patríte k tým ženám, ktoré sú v tomto trochu ako chlapi a nikdy nevedia, čo kúpiť? Alebo naopak, vždy presne viete, čo vaši rodinní príslušníci chcú, prípadne čo potrebujú (a možno o tom ani nevedia)?

 

Vlastnú potlač môžete mať prakticky na akomkoľvek textile

A čo rodinné darčeky, ktoré by ste mali spoločné? V tom zmysle, že každý bude mať ten svoj, ale budú zdieľať nejakú spoločnú tematiku? Ideálne ak to bude niečo personalizované. Výber takýchto darčekov môže byť o niečo ťažší, keďže potrebujete vyhovieť každému členovi rodiny, ale rozhodne nie je nemožný.

Obľúbenými sú v tomto smere personalizované darčeky s vlastnou potlačou. Stačí nájsť firmu, ktorá má kvalitnú tlačiareň na textil a venuje sa výrobe takýchto potlačí a môžete si navrhnúť vlastné rodinné tričká, bundy, čiapky a mnoho iného.

 

Čo takto personalizované hrnčeky?

Takáto potlač pritom nemusí byť aplikovaná len na textil. Obľúbená je aj farebná potlač na hrnčeky. Môžete si nechať vyrobiť hrnčeky s menom pre každého člena rodiny, či dokonca zvoliť potlač v podobe vašich vlastných fotografií. Každý bude môcť mať na hrnčeku vlastnú fotku, prípadne obľúbenú rodinnú fotografiu. A budete si tak môcť z takýchto originálnych hrnčekov vychutnávať spoločne čaj, či iné obľúbené nápoje.

Čo sa rodinných darčekov vo všeobecnosti týka, prvoradé je, aby mali tendenciu zbližovať rodinu. Práve vyššie uvedené personalizované darčeky to veľmi dobre dokážu. Výhodu majú aj v tom, že na rozdiel od „veľkých“ spoločných darčekov (počítač, TV, herná konzola a podobne), bude mať každý člen rodiny vlastnú „časť“ darčeka a tak nehrozia škriepky o to, kto má práve darček využívať. Len nezabudnite, že keďže ide o personalizované darčeky, ich výroba chvíľku trvá a tak ich určite riešte v dostatočnom predstihu.

Zdroj obrázka: Autor: fizkes / Shutterstock.com