Partner si vás nevšíma? Riešte to!

Ste už vo vzťahu nejakú tú dobu a váš partner si na vás natoľko zvykol, že vás už pokladá za úplnú samozrejmosť? A to až do takej miery, že tomu prispôsobuje aj správanie ku vám, ktoré je čím ďalej tým viac odmerané? Pokiaľ sa do vzťahu vkradla nevšímavosť a ľahostajnosť, je načase pretransformovať svoj vzťah do iných koľají, alebo prehodnotiť, či má vôbec ešte nejaký význam.

Je váš problém trvalý a dlhodobý, alebo začal len pred pár dňami? Je v tom totiž trochu rozdiel. Ak medzi vami vládne ignorancia, či ľahostajnosť len krátky čas, dá sa tento stav zvrátiť možno o niečo jednoduchšie a skôr, ako napríklad u manželov, ktorí majú podobné problémy povedzme niekoľko rokov. Nič však nie je vylúčené ani v tomto prípade. Ak patríte do prvej skupiny, ste na tom o trochu lepšie.

Váš partner si na vás len zvykol a už o vás nepotrebuje bojovať, alebo sa pred vami snažiť. Je si úplne istý, že budete tam, kde máte byť, taká ako máte byť a budete robiť to, čo máte robiť. Zoberte mu tú istotu. V sobotu neupracte, neuvarte, ale zájdite si radšej na nákupy, či do wellnesu a príďte až večer s taškami plnými módnych „vychytávok“. Neprivítajte ho v teplákoch s vypnutými vlasmi, ale v spodnej bielizni, či sexi mini šatočkách a príjemne ho šoknite. Pri sexe skúste niečo, čo ste doteraz ešte nikdy neskúsili ,alebo robíte len výnimočne. Skrátka ukážte mu, že nie ste vonkoncom len ten stereotyp na ktorý je zvyknutý, ale skrýva sa toho vo vás ešte omnoho viac a stojí za to vás ďalej objavovať a dobíjať.

Vyskúšať to môžete samozrejme aj vtedy, ak patríte do druhej skupiny. Nič nie je vylúčené ani definitívne stratené. Ak o svojho partnera aj napriek všetkému stojíte, bojujte s plnou vervou. Možno sa vám to oplatí a váš vzťah bude krajší, ako kedykoľvek predtým. Ak nie, aspoň si precvičíte svoje ženské zbrane. Ak to nevyjde, aspoň budete vedieť skôr na čom ste a nebudete sa už musieť ďalej trápiť.