Oslava začína – Kinder má 50. výročie!

Značka Kinder spoločnosti Ferrero tento rok oslavuje svoje veľké jubileum – už 50 rokov robí radosť malým aj veľkým milovníkom lahodných čokolád a stala sa neoddeliteľnou súčasťou detstva niekoľkých generácii. Čokolády Kinder sú symbolom bezstarostných chvíľ plných smiechu, hier a snívania. Rok 2018 bude preto v znamení veľkej oslavy, na ktorú sú všetci pozvaní. Dokonca aj logo Kinder dostalo narodeninový charakter a objaví sa aj na balení výrobkov.

Celé to začalo v roku 1968 v talianskom mestečku Alba, kde dnes, už legendárna, po celom svete obľúbená, značka Kinder uzrela svetlo sveta. A tak vzniklo niečo prevratné. Značka Kinder stvorila svet nápaditých a všetkými vyhľadávaných čokoládových výrobkov, bez ktorých si nedokážu predstaviť detstvo malí ani veľkí. Neodolateľná chuť lahodného mlieka a čokolády zabalená do jednotlivých malých porcii je presne to, čo všetci na Kinder milujú – už 50 rokov!

„Od začiatku bolo poslaním značky Kinder vnášať do bežného života malé, no výnimočné okamihy spoločné pre deti aj dospelých. Preto si oslavy 50.-teho výročia nenecháme pre seba a postupne do nich zapojíme aj našich zákazníkov. Pretože Kinder má predovšetkým prinášať radosť,“ hovorí k jubileu marketingová riaditeľka spoločnosti Ferrero Jana Špačková.

K neodmysliteľným výrobkom tejto značky, ktorá aj dospelým navracia detskú radosť z maličkostí, patrí napríklad vajíčko s prekvapením Kinder Surprise, Kinder Chocolate alebo Kinder Bueno a mnoho ďalších dobrôt, ktoré si získali srdce milovníkov tejto čokolády po celom svete. Kinder však nezaspalo na vavrínoch a neustále rozširuje svoju pestrú paletu výrobkov novými, originálnymi produktami.

Príbeh značky Kinder

  • Príbeh značky Kinder začína v roku 1968 v malom talianskom meste Alba. Práve tu sa zrodila myšlienka, z ktorej vznikla značka Kinder, tak ako ju poznáme dnes. Michele Ferrero chcel vytvoriť čokoládu určenú pre deti, v ktorej bude viac mlieka a menej kakaa a ktorú by milovali deti aj ich mamičky.
  • Odvtedy prišla značka Kinder s receptúrami, ktoré si obľúbili deti aj ich rodičia, a ktoré sú postavené na všetkom dobrom, čo mlieko zabalené do malých porcií môže ponúknuť.
  • Výroba jedinečných produktov je len časťou nášho príbehu. Od začiatku je pre nás najpodstatnejšie zameranie sa na rodinu, kvalitu a inovácie.
  • V súčasnej dobe je značka Kinder dostupná v 125 krajinách sveta a je známa tým, že vnáša späť do života veselú a slobodnú detskú dušu a inšpiruje ku chvíľam spolupatričnosti detí a ich rodín.
  • V roku 2018 značka Kinder oslavuje 50. výročie spoločne s milovníkmi čokolády po celom svete.

Kampaň k oslavám 50. výročia

  • Počas celého roku osláv bude prebiehať medzinárodná reklamná kampaň.
  • výročie značky Kinder bude komunikované v miestach predaja, prostredníctvom tlačovej správy, televíznej reklamy, online formátov a sociálnych sietí.
  • Počas kampane bude k dispozícii špeciálna edícia výrobkov Kinder.
  • Viac informácii o 50. výročí Kinder nájdete na kinder.sk a na lokálnom facebookovom profile značky.