ORAVA SNOW – ideálne miesto na vydarenú rodinnú lyžovačku

Orava Snow

Doprajte deťom aj počas zimy pohyb a zážitok zo zasneženej krajiny. Postavte ich na lyže a užite si skvelú rodinnú lyžovačku!

Zamierte do najstudenšej dediny na Slovensku – do Oravskej Lesnej. V nadmorskej výške 960 m. n. m. nájdete úžasnú prírodu a jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich lyžiarskych stredísk ORAVA SNOW. Vďaka chladnej klíme a zasnežovaniu tu panuje tá pravá zima, o ktorej môžete inak v južnejších častiach Slovenska len snívať. V ORAVA SNOW na vás čaká 7 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 7,1 km, 5 km bežkárskych tratí, detská lyžiarska škôlka, požičovňa lyží, skiservis, 3 vleky, 2 sedačkové lanovky a Snowboard Park s prekážkami a skokmi. Sklon zjazdoviek, jedna sedačková lanovka určená vyslovene pre lyžiarov začiatočníkov, pestrá ponuka gastro služieb a ubytovania sú ideálne aj pre rodiny s malými deťmi.

V lyžiarskom stredisku sa pohodlne ubytujete, priamo na svahu zas na vás čaká reštaurácia i wellness centrum. Po výdatnej lyžovačke si môžete vychutnať relax v interiéri v dvoch vírivkách, fínskej saune či parnej saune, alebo vo vonkajšej kadi s horúcou vodou. Keď práve nelyžujete, príďte sa zabaviť do zábavno-oddychovej časti pri biliarde, stolnom tenise, vzdušnom hokeji, stolnom futbale, šachoch či pri pozeraní rozprávok.

Tak neváhajte a užite si prázdniny či januárové víkendy bez tlačenice a stresu v objatí malebnej oravskej prírody! www.oravasnow.sk

Orava Snow