Oplaťte úsmev s Orbit pre skvelý pocit na druhú!

Mnohí tvrdia, že úsmev, a predovšetkým ten detský, je nákazlivý. Keď vidíte smejúce sa dieťa, nemáte chuť úsmev opätovať? Vďaka značke Orbit môžete teraz urobiť oveľa viac. Nedávny prieskum spoločnosti STEM/MARK ukázal, že polovica Slovákov nevidí súvislosť medzi zdravým detským chrupom a tým, ako často sa dieťa usmieva.

Značka Orbit sa preto rozhodla informovať o dôležitosti dentálnej hygieny u detí a zároveň prostredníctvom občianskeho združenia Úsmev ako dar pomôcť chrániť úsmevy ohrozených detí. Na pomoc si pozvala aj Máriu Čírovú. Zapojte sa aj vy do kampane „Oplať úsmev“ tým, že si v období od 1. 4. do 15. 5. 2016 zakúpite akékoľvek žuvačky z portfólia značky Orbit. 1 % z ceny každého výrobku predaného v tomto období bude venované na pomoc deťom prostredníctvom združenia Úsmev ako dar a na ochranu nielen ich zdravého úsmevu. Kúpou žuvačiek bez cukru Orbit urobíte niečo navyše aj pre svoj úsmev a dobrý pocit.

Prostredníctvom kampane „Oplať úsmev“ môžete s každým nákupom žuvačiek bez cukru značky Orbit prispieť občianskemu združeniu Úsmev ako dar, ktoré sa stará o ohrozené a znevýhodnené deti, premieňa ich životy k lepšiemu a tiež kladie dôraz  na prevenciu krízových situácií v rodinách. Práve tento rok oslavuje občianske združenie Úsmev ako dar 25. narodeniny.

Prevencia je jedným zo spoločných menovateľov spolupráce značky Orbit a občianskeho združenia Úsmev ako dar. Preto bude značka Orbit v rámci kampane vzdelávať deti i sociálnych pracovníkov v oblasti dentálnej hygieny a zaistí potrebné vybavenie pre starostlivosť o zdravý úsmev v podobe dentálnych balíčkov, s cieľom prispieť k zdravému úsmevu čo najväčšieho počtu detí teraz i v budúcnosti. Zhromaždené finančné prostriedky pokryjú personálne náklady na stále sociálne pracovníčky občianskeho združenia Úsmev ako dar a ďalej budú investované do letných táborov pre deti z detských domovov.

„Ako matka vnímam úsmev svojich detí ako niečo nesmierne dôležité  a tiež si uvedomujem dôležitosť zdravého úsmevu v súkromnom i pracovnom živote. Zároveň som presvedčená, že nárok na úsmev majú všetky deti. Pomocou kampane  ,Oplať úsmev‘ značky Orbit, môže každý z nás rozžiariť nejeden úsmev a pomôcť deťom, ktoré v živote nemali toľko šťastia,“ dodáva ambasádorka kampane, speváčka Mária Čírová.