Opäť zažiť, že ste krásna a žiadaná…

Lea je žena v domácnosti, ktorá spolu s manželom a dvoma dcérami žije pokojne, aj keď skromne. Keď ju švagriná zláka na dovolenku do Egypta, splní sa jej tajný sen – ocitnúť sa aspoň raz v živote na africkom kontinente. Netuší však, že táto nádherná krajina jej poriadne zamotá život a v srdci narobí chaos.

Nový príbeh z kabelky Tak mi treba! dokazuje, že láska kvitne v každom veku a neubráni sa jej ani hlavná. So švagrinou teda odlieta do Egypta na dovolenku a v letovisku čoskoro spozná očarujúceho mladého barmana Hassana a vďaka nemu opäť zažije pocit, aký sa z jej stereotypného manželstva dávno vytratil – že je krásna a výnimočná.

„Vedel zaujať pohľadom, správal sa nežne, citlivo, lásku preukazoval každým gestom…cítila, že jeho dotyk ju doslova paralyzuje. Stojím tu ako dajaká pubiška, zahundrala si v duchu a dlaň rýchlo odtiahla…“

Ako sa Lea zachová? Dokáže potlačiť city k svojmu nápadníkovi? Je predsa vydatá žena, navyše matka… „Vždy som rada pozorovala dovolenkujúcich ľudí a v Egypte som si skutočne prišla na svoje. Poniektoré dámy – mladé či staršie, štíhle či až príliš plnoštíhle sa mi doslova pred očami menili na krásne, atraktívne aj sebavedomé ženy. Stačili k tomu sladké slová a podmanivé pohľady Arabov,“ spomína autorka novinky Tak mi treba! Silvia Koscelanská, pre ktorú sa práve odpozorované dovolenkové dobrodružstvá stali námetom pre jej najnovší román.