Vzťahy

Pomáhajú online zoznamky na ceste za láskou?

V dnešnej dobe je stále menej a menej príležitostí na zoznámenie sa. Muži sa ostýchajú osloviť sympatickú ženu na ulici, my ženy máme tiež občas problém vyslať dostatočný signál k zoznámeniu sa. A aký je teda postup ďalej? Sú online zoznamky na internete adekvátnou pomocou na ceste za láskou?

Cesta za láskou cez internet? Prečo nie!
Zrejme poznáte film Láska cez internet, v ktorom sa to končí šťastne. Aká je realita? V súčasnosti pribúda viac a viac online zoznamiek, výber je stále širší. Veriť či neveriť mužom, ktorí nás dostanú na písmenká? Všetko má svoje plusy i mínusy, a tak nie je na škodu vybrať sa za láskou aj takýmto spôsobom. Veď, kde je napísané, že to nemôže vyjsť?  I keď sa spočiatku internetové zoznamky a chaty nebrali až tak vážne, neskôr sa ale ukázalo, že naozaj môžu fungovať. Po svete chodí veľa párov, ktoré sa zoznámili práve cez internet. No pozor na úskalia, ktoré tento novodobý a šikovný prostriedok na zoznamovanie prináša. Zoznamky cez internet slúžia skutočne pre všetkých. Vekové kategórie sú rôzne.  Výhodou je, že si naraz môžete písať s viacerými mužmi a pomaly selektovať. No treba si uvedomiť,  že to isté môžu robiť aj muži. Ak sa už skutočne s niekým zblížite, neváhajte s pozvaním na prvé rande. Až potom sa ukáže, či je to skutočne muž, ktorý stojí za to. Ale aby ste to mali overené, netreba sa báť skúsiť to.

Najprv chatovanie, potom osobné stretnutie
Cez internet je všetko jednoduchšie, no pri osobnom stretnutí zistíte, či má význam komunikovať s dotyčným ďalej. Počas chatovania cez internet sa môže všetko zdať úžasné, no pri prvom stretnutí môžete prísť na to, že vám dotyčný absolútne nesedí, že nepreskočila iskra, alebo že sa vlastne nemáte o čom rozprávať. Preto je po istom období chatovania dôležité, aby ste absolvovali osobné stretnutie.

Ak sa vám prvé či druhé rande nevydarí, nebuďte zúfalá. Ak nie je iná možnosť na zoznámenie, skúste to ďalej. Skúste sa na to pozrieť z inej stránky- zoznámite sa s novým človekom, ktorý vás v niečom môže obohatiť, príp. aj vďaka nepodareným rande prídete na to, čo vlastne chcete a koho teda hľadáte. Nie je vylúčené, že spomedzi mužov, ktorí sa tiež chcú zoznámiť a mať vážny vzťah, nebude ten pravý.

Možnosť nebyť sama
Online zoznamovanie sa stalo bežným spôsobom poznávania nových partnerov. Internet je vnímaný ako ďalšia možnosť niekoho stretnúť a nebyť sám. Ide o populárny spôsob zoznamovania, keďže sa na zoznamovacie stránky pripája stále viac a viac ľudí. Do akej miery je zo strany mužov a žien snaha niekoho si nájsť na trvalý vzťah vážnou záležitosťou, je neisté. No každopádne je to možnosť, ktorá môže pomôcť osamelým. Nenechajte sa odradiť zvláštnymi typmi ľudí, ktorí na týchto stránkach majú odlišný cieľ.

A na základe častej komunikácie a svojho umu a citu dokážete prísť na to, kto to myslí vážne a kto nie. Nebojte sa hľadať toho pravého aj takouto formou.  Ak máte záujem stretnúť muža, s ktorým chcete ostať navždy, buďte sama sebou aj počas online zoznamovania sa.

Autor: Iva
Foto: Dreamstream

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top