Odtiene hnedej

Teplé farby škorice či béžové a ťavie tóny  sú typickými prírodnými odtieňmi, ktoré v nás navyše automaticky evokujú príjemný pocit pohody a pokoja. Tieto zemité odtiene majú túto sezónu v módnom svete silné miesto a v rámci trendov sa držia na prvých priečkach. Prinášame vám inšpirácie na štýlové hnedé farebné kombinácie, ktoré rozhodne túto jeseň oceníte.

 

Na oživenie outfitu  
Ak hľadáte spôsob ako výrazne zahrnúť hnedú a škoricovú do vášho šatníka, investovať sa vám oplatí nielen do základných kúskov akými sú rolák, sukňa či sako, ale správnym krokom bude v tomto prípade aj investícia do  kvalitného kabáta. V kurze sú tzv. županové strihy na zaväzovanie ale aj osvedčená klasika v podobe jednoradového kabáta. V kombinácii so základnými farbami ako biela, smotanová či čierna, bude váš outfit pôsobiť čisto a sofistikovane. Takýto štýlový a hlavne ikonický kúsok vám rozhodne rozžiari aj pochmúrnejší zimný deň.


Hnedý
doplnok
Hnedá farba pôsobí na doplnkoch nesmierne nápadne a luxusne. S kvalitnými čižmami či kabelkou rozhodne nešliapnete vedľa.  Krásne sa prepoja s outfitom a výrazne vyniknú v kombinácii s bledšími odtieňmi.  Ak si netrúfate na výraznejší kúsok v podobe kabáta či šiat, doplnky v tejto trendy farbe budú to pravé pre vás. Určite vyskúšajte.


Kombinujte so vzorom

Odtiene hnedej vyzerajú perfektne aj v kombinácii so zvieracími vzormi.  Mnoho z nás má k zvieracím vzorom rešpekt a radšej sa ich stráni, no ak máte cit a odvahu, môžete aj takýto extravagantný vzor bez obáv skombinovať práve s odtieňmi hnedej. Trend leopardích a hadích vzorov sa túto jeseň opäť vracia a to nielen na kabelkách ale aj v podobe štýlových kotníkových či vysokých čižmách. Tie úžasne oživia váš outfit a dodajú mu ten správny trendy look.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Baldinini, Cellbes, Twinset, VERO MODA, Riani – mClasse, Zara