Súťaže

Ochráňte svoju pokožku spoľahlivými novinkami Sun+ od AVONu! Uzavretá súťaž.

TrophyOchráňte svoju pokožku spoľahlivými novinkami Sun+ od AVONu!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
424
Zostáva dní
Ukončené
Ochrana proti slnku je veľmi dôležitá pre pokožku vášho tela, tváre i pier. Siahnite preto po nových výrobkoch telovej starostlivosti Avon Care Sun+ na opaľovanie s vysokým stupňom ochrany, ktoré predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. Vďaka nim si pobyt na slnku môžete do sýtosti a bez starostí užívať.  

Vysoký stupeň ochrany Vodoodolné hydratačné mlieko na opaľovanie na citlivú pokožku a pleť s OF50 Objem: 150 ml Bežná cena: 14,00 €

Vodoodolné hydratačné mlieko na opaľovanie na citlivú pokožku a pleť s OF50 – vysoký stupeň ochrany Objem: 50 ml Bežná cena: 9,00 €

Ľahký vodoodolný hydratačný pleťový krém na opaľovanie s OF30 – vysoký stupeň ochrany Objem: 50 ml Bežná cena: 8,00 €

Vodoodolný krém na opaľovanie proti starnutiu pleti s OF50 – vysoký stupeň ochrany Objem: 50 ml Bežná cena: 8,00 €

Vodoodolný ochranný balzam na pery s OF30 – vysoký stupeň ochrany Objem: 4,6 g Bežná cena: 2,90 €

   
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Prihlásením sa prostredníctvom súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 29.5.2018. Traja z vás získajú Balíček starostlivosti na opaľovanie (2 výrobky v balíku)

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top