Očarte muža, na ktorom vám záleží

Páči sa vám muž, s ktorým ste sa už niekoľkokrát stretli, no akosi vám nedáva najavo, že má záujem o niečo vážnejšie aj on? Možno je to len otázka času a možno ste mu neukázali to svoje pravé „ja“, do ktorého by sa mal zamilovať.

Nemlčte, rozprávajte

Ťažko si získate muža, s ktorým sa nemáte o čom zhovárať. Pointa nespočíva v tom, že musíte vedieť reagovať na všetky intelektuálne témy či témy zo športu. Skrátka, zareagujte na to, čo povie a hlavne, vyjadrujte svoje názory tam, kde sa to hodí. Nemlčte, nesúhlaste so všetkým, čo povie. Muž chce počuť váš názor, chce vedieť, čo máte rada a čo vás zaujíma. Ak vás v poslednej dobe zaujal nejaký film alebo ste sa dozvedeli o výbornom mieste na výlet, povedzte mu o tom. Možno sa ani nenazdáte a na ten film či výlet už pôjdete spoločne.

Prijmite polichotenia

Sebavedomé ženy majú u mužov väčšie šance ako tie, ktoré si neveria. Nejde o to, aby ste takto zakaždým vystupovali. Musíte si uvedomiť svoju hodnotu a vedieť sa oceniť. Ak vám muž polichotí, prijmite to. Nehanbite sa a neargumentujte, že vy so sebou spokojná nie ste. To vás neodolateľnou v žiadnom prípade neurobí.

Chváľte a vzbudzujte obdiv

Každému (nielen mužovi) padne dobre, ak je pochválený za niečo, čo vie robiť, či už ide o záležitostí týkajúce sa práce, športu či nejakých záľub. Preto je na mieste, ak muža pochválite za niečo, za čo ho obdivujte. Aj tým si ho získate.

Nebojte sa zažiť niečo nové

Ak ste doteraz žili podľa vlastných predstáv, možno je čas život trochu pozmeniť. Ak sa vám páči muž, ktorý si život podstatne viac užíva, pustite sa do toho s ním. Chce vás vziať na nejakú atrakciu, no vy si tým nápadom nie ste istá ? Niekedy treba zahodiť strach a prežiť vo dvojici aj niečo bláznivé. Spomienky ostanú a vzťah sa môže začať a vyvíjať. Muž tak uvidí, že nemáte problém z času na čas urobiť aj niečo nové pre seba a že vám nechýba odvaha.

Dajte mu najavo, že máte záujem

Často sa už v začiatkoch stáva, že muž svoju aktivitu získať si pozornosť ženy stratí, ak nevidí spätnú väzbu. Vyslať signál môže byť pre niektorých mužov ťažké, odhodlať sa pozvať ženu na rande nemusí byť pre všetkých bezproblémové. No ani žena by nemala dlho otáľať s nedostupnosťou, pokiaľ všetko speje k vzájomnej láske. Preto mu dajte najavo, že máte záujem. Stačí úsmev, pohyb telom, nežné slovo či milé prekvapenie. Správny muž pochopí, že sa môže vydať správnym smerom po boku svojej vyvolenej.

Foto: http://www.glamour.com/images/sex-love-life/2014/01/09-couple-drinking-tea-w724.jpg