Objavte alpskú kvalitu produktov Milkana

Predstavte si ten pocit…. Práve sa prechádzate s rodinou po zelených alpských lúkach na čerstvom vzduchu, kde sa pasú spokojné kravičky. Počujete tie zvonce? Vidíte tie zasnežené vrcholky Álp? Nie je potrebné brať si dovolenku. Podobný pocit môžete zažiť, keď ochutnáte smotanový syr Milkana priamo z nemeckých Álp. Nechajte sa očariť plnou smotanovou chuťou alpského mlieka (obsahuje viac než 50% smotany). Syry značky Milkana teraz nájdete aj v našich obchodoch.

Závan Álp v malom smotanovom tégliku
Všetko sa začína na pastvinách. Vo sviežej, zelenej, turizmom takmer nedotknutej oblasti Allgaü, odkiaľ pochádza mlieko, z ktorého sa syry Milkana vyrábajú. Mlieko má vysoký podiel tuku a smotany, ktorá syru dodáva plnú krémovú chuť. Vďaka kvalitným ingredienciám má tato smotanová pochúťka lahodnú konzistenciu, uchovanú v praktickom, uzatvárateľnom tégliku. Alpskú atmosféru si tak môžete vychutnávať znovu a znovu.

Smotanový syr Milkana ponúka hneď viacero príchutí, záleží len na vás, akú si vyberiete: Milkana s príchuťou byliniek, Milkana s príchuťou zrejúcej Goudy či prírodná smotanová Milkana Cream. Starostlivosť a láska dajú pri spracovaní mlieka vzniku tým najlepším syrom, ktorých chuť výborne vynikne nielen natretých na chlebe, ale hodí sa aj do polievok, na zapekanie či gratinovanie

 

Chuť Francúzska v každom plátku
Myslíte si, že je nemožné práve teraz okúsiť kúsok skutočného Francúzska? Ak si chcete vychutnať chuť pravého francúzskeho vidieka, údolia rieky Loira a  prvotriedneho mlieka, potom ochutnajte plátkové syry Milkana.

Tenké plátky syra ementálového typu v sebe uchovávajú tu najintenzívnejšiu chuť, majú jemnú textúru, zaoblený tvar a nelepia sa. Plátkové syry Milkana sú ideálne na prípravu desiaty, ale skvele chutia aj samotné či k vínu. Hodia sa na prípravu studených i teplých pokrmov.

Plátky Milkana si môžete vychutnať v troch rôznych variantoch. Milkana Classic je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia chuť jednoduchosti. Milkana Caractére a Milkana Creamy je zas určená tým, ktorí sa neboja vyskúšať plnú a výraznú chuť syra.