Nutella® a Snoopy? Prečo nie!

Nutella®  prichádza na trh s unikátnou limitovanou edíciou, ktorá nadchne nie len všetkých milovníkov lahodnej lieskovo orieškovo-kakaovej pomazánky, ale aj fanúšikov Snoopy a jeho roztomilých kamarátov. Od mája budú mať jedinečnú príležitosť zozbierať celú sériu dizajnových pohárov so štyrmi rôznymi motívmi komiksových hrdinov.

Populárny komiks Peanuts, ktorého najznámejšou postavičkou je spisovateľ Snoopy, teší čitateľov po celom svete už viac ako 60 rokov. V novembri minulého roka sa dokonca všetky postavičky po prvýkrát predstavili aj na filmovom plátne v snímke „Snoopy a Charlie Brown:  Peanuts vo filme“. Spoločnosť Ferrero sa nechala inšpirovať príbehmi populárnych komiksových hrdinov a pripravila pre všetkých milovníkov lahodnej lieskovo orieškovo-kakaovej pomazánky prekvapenie. Od mája 2016 sa v obchodoch objaví unikátna limitovaná Nutella®  edícia v špeciálnych dizajnových pohároch. Pokiaľ patríte medzi fanúšikov komiksu Peanuts, určite si túto jedinečnú kolekciu nenechajte ujsť. Špeciálne 750 g balenie limitovanej edície lieskovo orieškovo-kakaovej pochúťky bude potlačené obrázkami populárnych komiksových hrdinov, ako sú napríklad Snoopy, Charlie Brown alebo Woodstock. Milovníci Nutella® pomazánky si tak svoju obľúbenú pochúťku môžu ešte viac vychutnať z roztomilých dizajnových obalov a pritom sa môžu pokúsiť zozbierať celú sériu unikátnych pohárov s motívmi Peanuts hrdinov.

NUT_G1000_Snoopy1

NUT_G1000_Snoopy3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neopakovateľná limitovaná edícia unikátnych pohárov s obrázkami postavičiek populárneho komiksu bude rovnako sprevádzaná marketingovými aktivitami, špeciálnym brandingom, online podporou na sociálnych sieťach a reklamnými spotmi. www.nutella.sk