Nový domov v Novom roku

thumbnail-novy-domov-v-novom-roku-193119

Vianočná atmosféra a dekorácie v domácnostiach postupne uvoľňujú  priestor ďalšej sezóne, aj keď jarné počasie je ešte ďaleko. Ako si teda spríjemniť zimu?

Čo tak zopár zmien v interiéri za dostupné, hrejivé ceny. Vďaka kolekciám britskej značky F&F Home, môže svoje nápady realizovať každý.

Súčasné spektrum farieb, vzorov a materiálov navodzujúce dojem luxusu a elegancie zaujme nadšencov klasiky ako i odvážnych fanúšikov moderného interiéru.Minimalistický mix produktov F&F Home poskytuje priestor fantázii a zároveň dokáže zaujímavo doplniť už existujúci štýl bývania.

F&F_Home_AW12_lounge_02_valid_to_300413 copy

 

 

Či už tradične, alebo moderne, nie je nevyhnutné meniť všetko od základu. Postačí, napríklad, sústrediť pozornosť na detaily – zladiť stolovanie tón v tóne, rozžiariť kúpeľňu farebnými doplnkami, zvoliť netradičné textílie do obývačky, alebo doplniť spálňu o dominantnejšie vázy a sviečky.

F&F_Home_AW12_lounge_03_valid_to_300413 copy

 

 

Dôležité je zamerať sa na zmenu a vyberať podľa osobných predstáv. Zlepšiť si náladu originálnou soškou, zútulniť pohovku vankúšom, zarámovať najnovšie zážitky – originálny sortiment doplnkov F&F Homeponúka riešenie pre každého.

F&F_Home_AW12_dining_room_02_valid_to_300413 copy

 

 

 

Bývať s F&F home znamená bývať štýlovo a dostupne!

13579291521t