NOT ONLY BLACK AUTUMN-WINTER 2016

Špeciálny video projekt britskej módnej značky F&F pod názvom NOT ONLY BLACK naozaj nie je iba o čiernej farbe. V spolupráci so slovenskými poprednými stylistami a módnymi redaktormiF&F NOT ONLY BLACK predstavuje verejnosti niekoľko originálnych kombinácií z aktuálnej dámskej kolekcie F&F jeseň-zima 2016. Spojenie individuálneho štýlu jednotlivcov a jedinej podmienky zo strany značky – použiť čiernu farbu podľa pocitu – prináša originálny mix trendových outfitov pre mnoho nadšencov hľadajúcich inšpiráciu na rôzne príležitosti.

„F&F video projekt NOT ONLY BLACK bol postavený na čiernej farbe nie preto, že by bola hlavnou farbou kolekcie jeseň-zima 2016, ale preto, že je to farba, ktorú bežne nosíme, ktorá je raz zaznávaná, inokedy vyzdvihovaná a zároveň je veľmi univerzálnym prvkom, ktorý dokáže spojiť mnohé, priam nezlučiteľné farby a vzory“  hovorí Zuzana Beňová, PR Manažérka F&F pre Slovensko.

Popri kľúčových trendoch sezóny, ktorými sú najmä čipkované šaty, široké nohavice, blúzky s mašľami, kárované minisukne, vzorované kabáty, alebo bomberky s výšivkami je sýta britská farebnosť v štýle 70-tych rokov v podobe bordovej, mahagónovej, zelenej, modrej, či sivej ideálnym podkladom pre kombinovanie. „Každý stylista a módny redaktor je osobitý, má svoj pohľad na módu, tvorbu a stylingy. Toto všetko preniesli do outfitov, ktoré boli v rámci projektu vytvorené“  s potešením dodáva a zároveň vyzdvihuje výsledok práce členov F&F tímu a známych profesionálov ako inšpiráciu pre všetkých módnych fanúšikov.

Viac odhalí samotné video #NOTONLYBLACK. Jednotlivé trendové kúsky sú súčasťou kolekcie jeseň-zima 2016 v predajniach F&F, exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.