Noste maxi sukne: praktický a trendy kúsok

Maxi sukne

Počasie nám začína pripomínať, že dlhé letné večery už dávno pominuli. Ak trávite príliš veľa času pred šatníkom s otázkou, čo na seba, máme pre vás jednoduché riešenie.

Vyzerať dobre za každých okolností
Vybrať kúsok, ktorý je praktický a trendy zároveň môže byť niekedy zložité. Ak chcete vyzerať dobre a aj sa tak cítiť, siahnite po maxi sukniach. Úzky padavý strih opticky predlžuje, zoštíhľuje postavu a chráni vás pred chladom aj po západe slnka. Pôsobia veľmi romanticky a so vzormi sa môžete doslova vyhrať.

Na výber je množstvo kúskov
Maxi sukniam podľa najnovších trendov dominujú žiarivé rovnako ako aj pastelové farby. Zo vzorov pulty predajní ponúkajú prúžky, ako aj zložité aztécke tvary vhodné na festival. Ak obľubujete jednoduchosť a klasiku v ponuke nájdete aj plisované materiály, či tyl.

Vsaďte na odvážne kombinácie
K maxi sukniam sa dokonale hodí nízka sandálová obuv a v chladnejších dňoch môžete siahnuť aj po uzavretých balerínach. Pre odvážne ženy odporúčame k sukni zvoliť kombináciu krátkeho crop topu, v ktorom krásne vyniknú ladné ženské krivky. Detaily dolaďte metalickými šperkami, či listovou kabelkou.
Pripravila AVE
Zdroj: asos.com, hm2.com, pinterest.com, zoot.sk