Nestihli ste jarné upratovanie? Ešte nie je neskoro

Philips PowerPro Aqua,

Jar sa nám už za chvíľu preklopí do leta, takže sa tešíme na mnohé príjemné aktivity, ktoré s týmto obdobím súvisia. Menej príjemné je však upratovanie, ktoré sa s jarným obdobím spája, a ak ho odložíme, tak či tak si nás neskôr počká.

Popri iných typických činnostiach, ako je umývanie okien, je samozrejmosťou aj vysávanie. V prípade „generálneho“ upratovania sa však spája aj s inými úkonmi, ako je utieranie prachu a posúvanie väčších kusov nábytku, aby sme sa tak zbavili špiny dôkladne. Väčšinu vysávačov je navyše nutné často vysypať, pretože strácajú ťah, a my akoby sme vysávali zbytočne. Preto sa veľmi ťažko vysávajú napríklad chlpy domácich miláčikov.Philips PowerPro Aqua,

Tie z nás, ktoré majú doma malé deti, navyše vedia, že sa nové dôvody na upratovanie nájdu každú chvíľu. Stačí chvíľka nepozornosti a  máme dôvod na opätovné vysávanie, hlina z prevráteného črepníka už veselo cestuje po celom poschodí. Deti, seniori alebo alergici sú zároveň aj dôvodom na udržiavanie čistej domácnosti, keďže ich môžu ľahšie postihnúť respiračné ťažkosti.

V dnešnej dobe praktických technológií vôbec nie je čudné, ak sa na svoj starý vysávač s hadicou a káblom začínate pozerať  ako na kus histórie. Naším tipom pre pohodlnejšie vysávanie je Philips PowerPro Aqua, ktorého pohodlné ovládanie zaručí rýchlu a efektívnu starostlivosť o podlahy.

Vďaka vysokému výkonu a špeciálnej hubici s motorizovanou kefou vysáva a umýva podlahy jedným ťahom. O umývaní hovoríme preto, pretože je rovnako ako nasucho použiteľný aj namokro, a to pre všetky typy tvrdých podláh. Stačí nasadiť nádržku na vodu, ktorá priľne vďaka magnetom. Vysávač je bezkáblový a ľahký, takže sa s ním ľahko dostanete aj na schody, ktoré sú pri bežných vysávačoch priam športovou disciplínou. Po vysávaní je vždy nepríjemné vysýpanie vreciek, ktoré treba aj vyprášiť. V tomto prípade však postačí vysypať plastovú nádobku.

Obdobie jari a leta je pre alergikov vždy tým najťažším. Vďaka špeciálnemu 3-vrstvému filtru zachytáva Philips PowerPro Aqua veľké množstvo malých častíc, medzi ktoré patria roztoče, baktérie, alergény a peľ, takže bude vzduch v domácnosti lepší pre tých, ktorí sú naň najcitlivejší.

Ak by ste si Philips PowerPro Aqua chceli vyskúšať, máte jedinečnú možnosť – u vybraných predajcov prebieha do 31.7. akcia záruky vrátenia peňazí do 45 dní! Viac na www.philips.sk

Philips PowerPro Aqua,