NESCAFÉ DOLCE GUSTO pre mladých a nekonvenčných

thumbnail-nescafe-dolce-gusto-pre-mladych-a-nekonvencnych--190956

Značka NESCAFÉ DOLCE GUSTO je symbolom kvalitnej kávy a dizajnu. V týchto dňoch prináša na slovenský trh v poradí už 4.model kávovaru pod názvom MiniMe určený pre mladých, aktívnych ľudí. Všetky kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO vynikajú výstupným tlakom čerpadla 15 barov, ktorý zaručuje prípravu kvalitného espressa už za 15 sekúnd. Tlak je porovnateľný s profesionálnymi kávovarmi. Súčasná široká ponuka 32 druhov nielen teplých ale aj studených nápojov (espresso, latte nápoje, čokolády, čaje) je bezkonkurenčná. 

NESCAFÉ DOLCE GUSTO prináša pre mladých aktívnych a dravých ľudí, ktorí sa radi stretávajú so svojimi priateľmi, novinku. Kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO MiniMe  spĺňa všetky požiadavky mladej rodiny. Je kompaktný a svojou mini veľkosťou s nadštandardným výkonom si ľahko nájde miesto v akejkoľvek malej kuchyni.Bez názvu(310)

 

NESCAFÉ DOLCE GUSTO MiniMe má automatickýsystém ovládania, ktorý sám zastaví tok vodycez kapsulu pripravovanej kávy. Odporúčané množstvo vody je uvedené na každej kapsule, rovnako ako na každej škatuľke s kapsulami. Pri  studených nápojoch je špeciálne zdôraznená studená príprava (bez použitia teplej vody). Tento systém prípravy studených nápojov je výnimočný a ako prvý ho na trh priniesli kávovary značky NESCAFÉ DOLCE GUSTO.

Bez názvu(311)

Technické parametre poukazujú na rýchlosť, jednoduchosť a čistotu prípravy nápojov. Prípravu nápojov uľahčujú síce drobné, ale dôležité detaily:  magnetický držiak kapsúl s pohodlným nasadzovaním,  aretačná páka, tácka na odkvapkávanie s nastavením 3 polôh pre rôzne veľkosti šálok (espresso, lungo, latte macchiato …)

Transparentná nádržka na vodu s objemom 0,8 l a tzv. Thermoblock, v ktorom sa uskutočňuje ohrev vody – urýchľuje prípravu nápoja a zároveň zabezpečuje konštantnú teplotu vody na správne sparenie kávy s príkonom 1 340 – 1 600 W. Kávovary sú vybavené funkciou automatického vypnutia prístroja po 5 minútach pri nečinnosti, čo zaručuje energetickú úspornosť.  Kávovary sú na trhu v týchto farebných variáciách: čierno- šedý, béžovo- červený a bielo-šedý.

Bez názvu(188)

Uvádzacia cena kávovaru NESCAFÉ DOLCE GUSTO MiniMe bude 99,90 eur.