Naspäť v práci: ako si spríjemniť svoje prvé dni

Dovolenka 3M

Niektorí hovoria, že letná dovolenka je pre nich stres, z ktorého sa uvoľnia až naspäť v práci. Keď sa však vrátia do každodenného kolotoča povinností, každému dobre padne malé vytrhnutie z pracovného nasadenia. Ponúkame vám preto pár tipov, ako na to.

Pripravte si prekvapenie na každý deň prekvapenie na každý deň Všetci vieme, aké ťažké je v prvý deň po dovolenke vstať do práce. Budete sa hneď cítiť lepšie, keď si každý deň počas prvého týždňa po návrate urobíte aspoň malú radosť. Môže to byť lahodné cappuccino s priateľmi na terase, nová myška k počítaču, obľúbená príchuť zmrzliny, ktorú na dovolenke nemali, alebo farebné Post-it® bločky. Váš deň bude hneď veselší a farebnejší.

správy pre obľúbených kolegov

Veselé správy pre obľúbených kolegov
Farebné Post-it® bločky dokážu urobiť zábavnejší nielen váš deň, ale aj deň vašich kolegov. Nechajte veselý odkaz kolegovi na stole, alebo rovno niekoľko odkazov na monitore. Ak sa navyše nepodpíšete, bude to pre vás aj pre kolegu ešte väčšia zábava.

Spoločný obed
Po návrate z dovolenky máte určite veľa zážitkov, o ktorých chcete porozprávať svojim kolegom a priateľom. Urobte si čas na spoločný obed, strávite spolu príjemnejší čas ako na chodbe pri kávomate.

Nová výzdoba kancelárieNová výzdoba kanceláriePracovné miesto je vaším druhým domovom, veď tam trávite skoro toľko času ako u seba doma. Preto záleží na tom, ako vyzerá a ako sa v ňom cítite. Doneste si do kancelárie svoju obľúbenú kvetinu, kúpte si obrázok, po ktorom už dlho pokukujete. Alebo si urobte na stene svoj vlastný obraz napríklad z farebných bločkov Post-it®, z ktorých viete jednoducho a rýchlo vytvoriť úžasné a nápadité koláže.

Zdroj: 3M