Najpohodlnejší jarný outfit

Aj keď aktuálne nie je ideálny čas na špacírku, jedného dňa to príde. A my sa opäť vyberieme len tak na kávičku či na zákusok. Pre jar je typické premenlivé počasie a preto je ideálne si obliecť niečo univerzálne, čo vás ochráni pred prípadným dažďom. Pridanou hodnotu je, že takýto outfit je vhodný takmer na akúkoľvek príležitosť – na pracovné stretnutie, na rande či len tak na voľný čas.

V kontraste
Kombinácia šatov s čižmami je stará známa pesnička. Príjemnou zmenou je vymeniť kozačky za tzv. biker boots alebo motorkárske topánky. Ideálnou kombináciou sú potom šaty voľného strihu, pokojne s dávnou romantiky – volány, kvetinový vzor, čipka, satén. Nebojte si obliecť aj pomerne elegantný kúsok k drsným bikerkám.

Na telo
Pokiaľ sa cítite komfortne aj v šatách viac na telo a s kratšou dĺžkou určite k nim zvoľte tmavé pančušky, aby ste nepôsobili priveľmi prvoplánovo. Úzke šaty v saténovom prevedení môžu byť dlhé pokojne až na zem, bude to vyzerať skvelo. Veľkým trendom sú aj romantické šaty s volánmi, kvetinovým vzorom a z priehľadných ľahkých materiálov.

Vrchná vrstva
Keby hrozili prehánky, pokojne k tomuto outfitu môžete doplniť aj vrchnú vrstvu- napríklad koženú bundu, ¾ sako, alebo trenčkot. Aj rifľovka alebo tepláková bundu môžu skvelo poslúžiť. V takomto outfite budete skrátka nezastaviteľná za každého počasia.

Autor: AVE
Zdroj foto: pinterest