NA VALENTÍNA VO FARBÁCH VÁŠNE S F&F HOME 


Zabudnite na starosti, uvoľnite myseľ a príjemne relaxujte. Napríklad vo dvojici… Veď ako lepšie sa dá osláviť sviatok zamilovaných.
Obklopte sa tónmi červenej a nechajte sa unášať jej podmanivou zmyselnosťou. Zapôsobiť na vaše zmysly dokáže hneď niekoľkými spôsobmi.

Osvetlenie zvoľte mäkké a tlmené, čomu najlepšie zodpovedajú sviečky. Jedna, alebo celý zástup – rozhodnutie, ako sa pozitívne naladiť je iba na vás. V červenej nájdete niekoľko možností – klasické, čajové alebo “podávané“ v skle. Svietniky v rovnakej farbe zmyselne znásobia ich tajomnú žiaru.

Vôňa je ďalšou neodmysliteľnou ingredienciou takmer každého romantického večera. Práve vonnými sviečkami, difuzérmi a aroma lampami môžete atmosféru efektne a jednoducho dotvoriť – lahodne osviežiť lesnými plodmi, alebo vášnivo osladiť tropickým ovocím. Ak máte radi priestor plný vôní neustále, vyberte si niektorú z variácií pot pourri a doprajte si nepretržitú dávku obľúbenej arómy.

Dotyky plné nehy – to je vzrušujúci záver s nadšeným pokračovaním niekedy nabudúce. Zaručene a radi sa spolu skryjete pod mäkkú prikrývku, či hrejivý paplón. Hebké vankúše by rovnako nemali chýbať. Farebné ladenie zostáva v odtieňoch červenej, ktorá sa dokonale prispôsobí interiéru vašej obývačky, alebo spálne.

Chute dokáže rovnako povzbudiť pohľad na príjemnú farbu. Doprajte si preto servírovanie pôžitkov v rovnakom štýle a venujte pozornosť detailom v podobe pohárov, tanierov, či šálok. Zostať zamilovaní predsa chcete byť aj naďalej…

Inšpirácie hľadajte na www.F-F.com a priamo v predajniach F&F Home exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

Pripravila Zuzana

Bez názvu