MWC 2016: 33 OCENENÍ PRE LG G5 & FRIENDS

Mobilná novinka spoločnosti LG Electronics (LG), smartfón LG G5, získal na tohtoročnom ročníku mobilného veľtrhu MWC (Mobile World Congress) v Barcelone 33 ocenení. Patrí medzi ne napríklad najlepší smartfón či samostatné ocenenia pre moduly LG Friends.

Tohtoročná mobilná vlajková loď predstavila ojedinelú novinku v podobe prídavných modulov LG Friends, vďaka ktorým sa telefón ľahko premení na digitálny fotoaparát či prenosný hudobný prehrávač. Jeho ďalšou prednosťou je napríklad výsuvná batéria či celokovové telo. „Na LG G5 sme naozaj pyšní. Je to unikátny telefón v celosvetovom meradle. Dopraje našim zákazníkom viac priestoru sa s telefónom hrať a zažiť nový pocit z jeho používania,“ hovorí Veronika Knollová z českej pobočky LG.

LG-Awards-at-MWC-02

Telefón získal ocenenie Najlepší smartfón napríklad od Alphr, Know Your Mobile, MobileGeeks či SlashGear. LG Rolling Bot získal 5 ocenení a LG Friends dve samostatné ocenenia ako Best of MWC. Spoločnosť LG bola opätovne označená za najinovatívnejšiu spoločnosť roka.