Monochróm – sila jednej farby

Rozbite nudný zimný streotyp a stavte na monochróm. Vyfarbite sa vo vašej obľúbenej farbe a strihnite tak na seba všetkú pozornosť.

Rozbite nudný zimný streotyp a stavte na monochróm. Vyfarbite sa vo vašej obľúbenej farbe a strihnite tak na seba všetkú pozornosť.

Trik ako zostaviť draho vyzerajúci outfit
Ak vás čaká prestížna udalosť alebo sa jednoducho len chcete páčiť, stavte na monochróm. Sila sa skutočne skrýva v jednej farbe, ktorá váš look povýši na úroveň draho vyzerajúceho outfitu.

Obľúbený trik Kardashianiek
Aj celebrity milujú monochróm. V štýlových pastelových kombináciách sme na jar mohli viedieť krásky Gigi Hadid a Blake Lively. Celoročne ale monochromatický look obľubujú Kardashianky. Outfity v nude farbe sú pre ne už typické – či už ide o tie letné so šatami a podpätkami alebo o tie vrstvené v kombinácií s  kabátom.

Kombinujte odtiene jednej farby
Nebojte sa pri vytváraní monochromatického outfitu siahnuť po viacerých odtieňoch jednej farby. Outfit takto nepokazíte, práve naopak, ozvláštnite ho, pričom pôvodný zámer zostane zachovaný.

Monochróm vás bude baviť aj ak…
Máte obľúbenú farbu a neviete sa jej nabažiť alebo ak sa ráno ponáhľate s výberom outfitu. Stačí jednoducho siahnuť po farbe, na ktorú máte náladu a všetky kúsky outfitu dokombinovať v jej odtieňoch.

ZDROJ: AVE
FOTO:
zoot.sk, hm.com, pinterest.com