Monde D´Alexandra – krásne šperky pre výnimočné ženy

wwww.mdalexandra.sk

Šperky odjakživa patria k ženám. Dokážu posunúť každý outfit o level vyššie. I ten najobyčajnejší outfit dokáže byť vďaka šperkom jedinečný. Zároveň jedinečný tým, kto ho nosí a prezentuje. Nie nadarmo sa hovorí, že šperk je ako korenie – ak ho správne zvolíte, doladí vás do dokonalosti. A aj to je jeden z dôvodov, prečo práve na Slovensku len nedávno vznikla nová exkluzívna značka šperkov a doplnkov – Monde D´Alexandra.

Monde D´Alexandra je nová exkluzívna značka šperkov a bižutérie, určených na denné aj večerné nosenie, či výnimočné príležitosti. Základnou črtou šperkov je ich krásny dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Značka pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú riečne perly, kameň, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladie na kvalitu výroby. Šperky  Monde D´Alexandra sú vyrábané v zahraničí, prostredníctvom malosériovej výroby, v kombinácii s ručnou výrobou. V stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, náušníc a brošní, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie. Značka Monde D´Alexandra niekoľkokrát ročne pripravuje vlastné kolekcie šperkov, ktoré sú inšpirované krásou a výnimočnosťou ženy, prírodou, ročnými obdobiami, ale aj aktuálnymi fashion trendmi.

Za zrodom značky stojí Alexandra Harmathova – Madrova, ktorá sa navrhovaniu módy a šperkov na Slovensku venuje už od roku 2005.  Ako riaditeľka a spoluzakladeteľka známej módnej značky cíti potrebu venovať šperkom väčšiu pozornosť.  Šperk je totiž dokonalá bodka za krásnym outfitom, ktorý vyjadruje osobnosť ženy. Práve preto sa značka zameriava na výrazne zaujímavé detaily, kovové prvky a jednoduché zapínanie, ktoré sú súčasťou väčšiny šperkov.

Nová kolekcia 2016 Monde D´Alexandra
Nová kolekcia Monde D´Alexandra 2016 sa nesie v znamení dvoch kľúčových línií – farbách zeme a mora, teda hnedej, béžovej, azúrovo modrej, ale aj bielej, striebornej a ďalších krásnych metalických farieb. Na jej výrobu boli použite materiály ako koža, kov, striebro a prírodné kamene – ametyst, ruženín, mesačný kameň a ďalšie.

Tvárou kampane je známa módna bloggerka a stylistka Jana Tomas.

Nová kolekcia je doplnená o exkluzívne chic náramky, ktoré vyniknú s ležérnym, elegantným aj športovým outfitom. Hlavným použitým materiálom je eko-koža v rôznom farebnom prevedení, s letnými farebnými vzormi a v kombinácii s kovom. Náramky sa dajú skvele kombinovať v rôznych farebných variáciách a nosiť ich môžete samostatne, aj s ďalšími šperkami – ako perly či retiazky.

Šperky Monde D´Alexandra nájdete v Bratislave v módnych butikoch značky Donna Rossi, predajniach Silvermoon, online na wwww.silvermoon.sk, ale aj u ďalších partnerov v rámci Slovenska a Rakúska. Viac informácií na: wwww.mdalexandra.sk.

Nová kolekcia 2016 Monde D´Alexandra