Módne predsavzatia: Dali ste si nejaké?

Módne predsavzatia

S novým rokom prichádzajú aj určité ciele, ktoré by ste chceli nasledujúci rok dosiahnúť. Určili ste si niekedy predsavzatia aj v móde? My vravíme prečo nie.

Po prelome starého roka s tým novým si väčšina určuje predsavzatia, ktoré by nasledujúci rok chceli dodržať. Týka sa to rôznych oblastí, rodina, partnerstvá, práca, vzdelanie, či čokoľvek iné. Počuli ste niekedy o predsavzatí v móde? Chcieť schudnúť a nakúpiť si nové veci, vyčistiť si svoj šatník a urobiť dobrú vec venovaním starších kúskov ľuďom ktorí to potrebujú, či pozmeniť trošku štýl vášho obliekania. My sme sa zamerali konkrétne na zmenu obliekania a oživenia vecí, ktoré sa u vás doma nachádzajú.

Farebnosť
Ste typ, ktorý preferuje jednoduchosť v podobe čiernej, šedej hnedej a bielej farby? Touto štvor kombináciou viete neraz vytvoriť naozaj trendy outfit. No jeden či dva farebné kúsky, môžu dodať celkovému dojmu nový nádych a sviežosť. Žltá bunda, ružová kabelka a svetlomodré džínsy. Myslíte, že to nejde k sebe? Presvedčte sa.

Ženskosť
Pohodlnosť  nadovšetko! Heslo, ktorým sa riadite aj vy? Kto by nemiloval príjemné oblečenie, v ktorom sa necíti stiahnuto. Legíny, tenisky, dlhé tričko a riflová bunda. To je predstava pohodlia. Sú však príležitosti, ktoré si vyžadujú kúsok ženskosti a sexepílu, ktorý môžete ukázať na povrch. Byť šedou myškou je fajn, ale ktorá by nechcela občas zažiariť. Obtiahnuté šaty, podpätky a ružový maxi kabát môžu dokonale obopnúť vašu postavu a vďaka dĺžke šiat a podpätkom na čižmách podčiarknúť vaše ženské lýtka.

Elegancia
,,Športovo aj do postele“. Určite sa jedna z vás v tejto kategórii žien nájde. Hlavne ak nemáte určený pracovný dresscode a aj tam máte možnosť chodiť ,,vo svojom“. Na všetko existuje zlatá stredná cesta. Skúsili ste už športovú eleganciu? Rifle, členkové čižmy na opätku, košeľa a sveter? Čo vravíte na takúto kombináciu? My sme si pre vás pripravili menší extrém, kde elegancia prevláda nad športovými kúskami. Skúste neraz prekvapiť nielen seba, ale aj  svoje okolie a vytiahnúť párkrát do roka trendy elegantné kúsky, ktoré z vás urobia ,,nového človeka“. Čo tak sukňa, blúzka, vysoké čižmy?

Autor: AVE
ZDROJ FOTO: ZOOT.sk, ANSWEAR.SK, TOPANKOVO.SK, PINTEREST.COM, ASOS.COM