Milovaný Chef, ktorý si to „odmaká“ za vás

Vysokokvalitný kuchynský robot je v kuchyni pomocníkom na nezaplatenie. Mnohé práce v kuchyni si odpracuje za vás, takže sa vyhnete presileným zápästiam a drine. Vám tak ostane len potešenie z varenia a pečenia.

Takým je aj multifunkčný kuchynský robot Orava Chef, ktorý už na prvý pohľad vyzerá ako neprehliadnuteľný profesionál a také sú aj jeho schopnosti. Mieša, hnieti, miesi, mixuje, strúha, melie, šľahá a s jeho pomocou budete mať aj tie najnáročnejšie kuchynské zadania pod kontrolou a expresne hotové. Do práce na maximálny výkon je vybavený 1 400 W motorom, 6 rýchlosťami a režimom Pulse. V 7 l antikorovej mise pripraví nadýchané cesto aj krémy do koláčov, v 1,5 l sklenenej mise rozmixuje všetko potrebné na polievky, omáčky aj zdravím nabité smoothies. Na kovovom mlynčeku pomelie mäso na poctivý domáci hamburger, vďaka násadcom zvládne aj výrobu domácich klobás a jaterníc, či fajných cukroviniek.

Ľahko sa rozoberá na menšie časti, ktoré stačí umyť pod tečúcou vodou. Aby pri plnení úloh na kuchynskej linke neuhol ani o milimeter, je vybavený gumenými prísavnými nožičkami pre stabilné uchytenie na pracovnej ploche. Má bohaté príslušenstvo, vďaka čomu bude u vás doma v akcii vždy, keď sa rozhodnete pripraviť niečo fajné pre vašich najbližších. Pri príprave chutných pokrmov na štedrovečernú aj silvestrovskú tabuľu na neho nedáte dopustiť. V kuchyni bude vaším pracovitým miláčikom on.

Multifunkčný kuchynský robot Orava Chef môže byť váš za 259 €.

www.orava.eu