Mestská džungľa Desigual

Tropická krajina, tóny zeme a vintage dotyk v novej udržateľnej kolekcii spoločnosti Desigual. Oslava prírody z hľadiska farieb, ako aj praktickosti, ženskosti a textílií. Desigual predstavuje kolekciu inšpirovanú safari. Skutočne mestský dizajn, ktorý je stopercentne jarný, nasiaknutý exotickou krajinou s nádychom neformálnosti.

Tencel –hviezda udržateľnosti
Táto malá kapsulová kolekcia, ktorá je zdobená kvetinovým vzorom, je vyrobená z TencelTM Lyocell, udržateľnej látky. Je mäkká na dotyk, pohodlná a neuveriteľne lichotivá. Jej ekologické vlákna sú vysoko priedušné a príjemné na pokožke. Vlákno šetrné k životnému prostrediu je vyrobené z drevnej celulózy alebo buničiny, je mimoriadne univerzálne s dotykom elasticity. Navyše absorbuje vlhkosť lepšie ako bavlna pri výbornej flexibilite.

Navrhla Claudia Ramírez
Claudia Ramírez chcela vytvoriť sériu návrhov, ktoré by boli univerzálne, vhodné pre každú príležitosť a pre všetky ženy. Táto kapsulová kolekcia obsahuje šaty, ktoré predstavujú utilitárny štýl, kombinujúc ju s ženským vesmírom, pričom rešpektuje krivky pohodlnými, voľnými a maximálne ženskými strihmi.

Detaily, ktoré sú samé o sebe zážitkom
V kolekcii nerehliadnete napríklad dlhé, svetlozelené šaty v košeľovom štýle vyrobené z udržateľných látok a drevené gombíky.

Zdroj: Bohuš M.